UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 0

UPC Wi-Free nie mozna połączyć

Witam.

Od jakiegoś czasu gdy przy nazwie sieci UPC Wi-Free pojawił się napis "#SprzwdzUPCMobile!"

moje hasło do Wi-Free przestało działać. zalogowałem się do Moje UPC zmieniłem hasło na inne, Loguję się przez telefon z androidem swoim Loginem z Moje UPC jako Tozsamość i nowo ustawionym hasłem lecz nie mam nawet opcji kliknąć w Połącz. jest tylko opcja anuluj jak by hasło było nieprawidłowe

7 ODPOW. 7
Naukowiec
1244 356 56

Re: UPC Wi-Free nie mozna połączyć

@TEHACEK86 Musisz wyłączyć sprawdzanie certyfikatu CA. Wtedy będziesz mógl kliknąć loguj. 

Screenshot_20190828-152903_Settings.jpg

Inspirator
23 0 0

Witam,

zmianiłem dziś hasło po zmianie przez UPC SSID i resecie przez sieć hasła i mimo poprawnych ustawień tożsamości, hasła, ustawień EAP PEAP i braku sprawdzania certyfikatu, po próbie połączenia wyskakuje Błąd połączenia z siecią na Android.

Na iOS i Win10 konfigurowanych wg poradnika też nie mogę się połączyć.

Czy po zmianie hasła trzeba odczekać ileś godzin czy co może być powodem błędu?

Omnibus
491 133 24

Pisz zgłoszenie przez czat. Przerabiałam temat, samo nie naprawiło się, musiałam zgłaszać aż dwa razy, a o wyniku rozwiązania nie powiadomiono mnie w żaden sposób, ale w końcu naprawili Trzeba sprawdzać co pewien czas, czy już działa.

Inspirator
23 0 0

dostnie się na czat graniczy z cudem. Dzwoniłem, ale na technicznej była jakaś niekompetenta konsultantka co pozwalała sobie na mnie głos podnosić.

Omnibus
491 133 24

Inspirator
23 0 0

zgłosiłem na infolinii i już odpisali, że naprawili a i tak nie działa.

Innowator
24 8 1

Nie poddawaj siię !, tu trzeba jak koń, pod górę . A mówiąc serio, też zdarzyło mi się, dobrych parę razy zgłaszać, aż w końcu trafiłem na kogoś, kto coś tam prztyknął i się nareperowało samo 

A z czatem to loteria, możesz siedzieć cały dzień, i się nie uda, a możesz w kilka minut pod rząd łapać kontakt. Taki to ficzer.