UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
3 0 0

Uruchomienie usługi telefonii komórkowej

Jak długo można czekać na uruchomienie świadczenia nowej usługi telefonii komórkowej - wysłałam wszystkie dokumenty dostarczone przez kuriera priorytetem i czekam. 

7 ODPOW. 7
Tytan
991 586 81

Re: Uruchomienie usługi telefonii komórkowej

Skoro piorytet to rozumiem że dokumenty odesłałaś Pocztą Polską, domyślam się że była to także przesyłka POLECONA z możliwością śledzenia.

Jeżeli jest śledzenie to określ proszę kiedy wysłałaś przesyłkę i kiedy ona dotarła do UPC.

-------------------------------------------

hosting
Konto zbanowane
441 160 27

Jak już masz kartę SIM to skontaktuj się z UPC i powinni Ci w ciągu 24h aktywować

Inspirator
3 0 0

Usługa już uruchomiona ale z tego co widzę mój numer telefonu nie został przeniesiony widnieje na karcie sim całkiem inny nr telefonu a wyraźnie zaznaczone było w umowie że nr telefonu ma być przeniesiony. I co tu dalej z tym faktem robić? 

Konto zbanowane
441 160 27

Pozostaje kontakt z upc 813 813 813 tutaj nic Ci nie pomożemy, byc może coś źle wypełniłaś, lub dopiero nr zostanie przeniesiony, może obecny operator go jeszcze nie zwolnił

Tytan
2140 819 71

@Aneta123 napisał(a):

Usługa już uruchomiona ale z tego co widzę mój numer telefonu nie został przeniesiony widnieje na karcie sim całkiem inny nr telefonu a wyraźnie zaznaczone było w umowie że nr telefonu ma być przeniesiony. I co tu dalej z tym faktem robić? 

"Zmianie ulega również termin rozpatrzenia wniosku o przeniesienie numeru. W przypadku złożenia go stacjonarnie, w Biurze Obsługi Klienta, operat nadal ma jeden dzień na jego rozpatrzenie. Jeśli jednak wniosek zostanie złożony na odległość, czas rozpatrzenia zostaje skrócony do pięciu dni (dotychczas był to 14 dni). Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla osób, którym zależy na jak najszybszym przeniesieniu numeru – od 1 marca nie trzeba będzie czekać dwa tygodnie na rozpatrzenie wniosku przez operatora."

https://panwybierak.pl/blog/przeniesienie-numeru-do-innego-operatora-zmiany-od-1-marca/

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
991 586 81

Na karcie moze byc numer tymczasowy, operator moze zmienic przypisanie numer do karty sim

-------------------------------------------

hosting
Inspirator
3 0 0

Dziękuję Pablo teraz już wszystko jasne. Jak to dobrze że taki laik jak ja może gdzieś zasięgnąć mądrych porad.