UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
2335 534 105

Re: Wi-Free - kiedy zniknie

@GDAnapisał(a): 

Wladowali się, weszli siła, co za bezczele z tego UPC 

Nie skąd. Przy podpisaniu umowy na internet kulturalnie poprosili czy mogą włączyć wi-free 

Ba! Lepiej! W moim przypadku gdy rodzice podpisywali umowę na net to nie bło tego wi-free. A gdy UPC go włączało to nikt się nas nie zapytał czy chociaż tego chcemy. No, ale przecież sami tego chcieliśmy 

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
Tytan
1894 949 146

Przypomniało mi się

Nie chcesz uczestniczyć w rozsiewaniu wi-free z powodów religijnych czy kij wie jakich to proponuje wziąć Horizona jako 2w1 - on nie rozsiewa wi-free i jakie życie stanie się piękniejsze

Teraz to na pewno EOT

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Tytan
2335 534 105

Nie, nie na pewno. Horizon nie ma trybu bridge, a ja go potrzebuję bo mam swój router, a na nim odpalone różne usługi. Ze mną ci tak łatwo nie pójdzie 

Tytan
2062 813 71

@GDAnapisał(a):

Nie chcesz uczestniczyć w rozsiewaniu wi-free z powodów religijnych czy kij wie jakich to proponuje wziąć Horizona jako 2w1 - on nie rozsiewa wi-free i jakie życie stanie się piękniejsze

Po co mi turbozłom?

Mam go kilkanaście razy dziennie prądowo resetować?

Przy takim resecie siada też internet - ja ani takiego internetu ani takiego sprzętu wówczas nie potrzebuję.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
ex-Moderator
181 130 26

Panowie, jak widzę robią się z igły widły. Wi-free jest funkcjonalnością usługi internetowej. UPC nikogo do korzystania z niej nie zmusza. Jest to opcja, którą każdy może samodzielnie wyłączyć. Nie chcesz by nasz modem zamontowany w Twoim domu udostępniał tą sieć, wyłączasz i tyle. Jak w każdym temacie zdania są podzielone, a wszystkim naraz dogodzić się nie da. Dalsze przepychanie się myślę jest bezcelowe i niczemu nie będzie służyło.

Tytan
2062 813 71

@Tomasznapisał(a):

Panowie, jak widzę robią się z igły widły. Wi-free jest funkcjonalnością usługi internetowej. UPC nikogo do korzystania z niej nie zmusza. Jest to opcja, którą każdy może samodzielnie wyłączyć. Nie chcesz by nasz modem zamontowany w Twoim domu udostępniał tą sieć, wyłączasz i tyle.

Ale zaraz - Wy mi to aktywujecie i uruchamiacie bez mojej wiedzy i zgody i potem pozwalacie mi to samemu łaskawie wyłączyć - no łaskawcy się znaleźli!

Jeszcze mi dajcie na moje dane kredyt, przyślijcie mi papiery do domu, przelejcie kasę na moje konto z informacją, że w 14 dni mogę od tego odstąpić... - coś w rodzaju "nie powiedział pan, że pan kredytu nie chce, więc proszę oto jest kredyt".

W moim odbiorze jest to ośmieszanie się firmy UPC Polska w oczach klienta.

Zamiast usług które nie działają, albo stwarzają problemy dajcie w koncu NOWY sprzęt pozbawiony wszystkich WAD który Wasz aktualny sprzęt posiada - to będzie działanie pożyteczne i porządane przez większość Waszych klientów.

TEGO chcemy i TEGO oczekujemy.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
2335 534 105

@Tomasznapisał(a):

Panowie, jak widzę robią się z igły widły. Wi-free jest funkcjonalnością usługi internetowej. UPC nikogo do korzystania z niej nie zmusza. Jest to opcja, którą każdy może samodzielnie wyłączyć. Nie chcesz by nasz modem zamontowany w Twoim domu udostępniał tą sieć, wyłączasz i tyle. Jak w każdym temacie zdania są podzielone, a wszystkim naraz dogodzić się nie da. Dalsze przepychanie się myślę jest bezcelowe i niczemu nie będzie służyło.

Czyli jeśli oprogramowanie Waszego modemu będzie wyświetlało reklamy przy odwiedzaniu stron, a będzie je można wyłączyć to też nie będzie problemu? Nie chcieliśmy żadnych reklam, ale skoro Wy łaskawie pozwolicie je wyłączyć to przecież w czym problem.

Zgadzam się z @KOCUREK1970 To stanowisko jest wyjątkowo głupie

Omnibus
289 115 8

Dla mnie też Wi-Free to lipa i niewypał. Według mnie powinno zostać dezaktywowane u wszystkich klientów UPC i przestawane być włączone przy instalacji nowych modemów lub przy zmianach umowy.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

Użytkownik
1 1 0

Ale czemu u wszystkich klientów UPC? Każdy ma możliwość wyłączenia tego, ta opcja jest od dawien dawna. Mi osobiście podoba się, że istnieje UPC Wi-Free, mój internet w telefonie czasami lubi się wysypywać, więc korzystam z Wi-Free.  

Tytan
2062 813 71

@SzczuroRuro

Co innego tego chcieć i prosić o aktywację tego!

A co innego tego NIE chcieć, mieć to jednak aktywne bo tak postanowił operator i potem jeszcze by tego nie chcieć to klient musi to odkręcać.

Nie tak winno to wyglądać!

Jeśli sam będę tego chciał, sam potrzebował to i SAM się do UPC Polska w tej sprawie zgłoszę i POPROSZĘ o aktywację takiej funkcjonalności!

Tu operator sam arbitralnie zdecydował za KLIENTA, nie poinformował go nawet o tym, nie uzyskał jego zgody a włączył.

To tyle tytułem wyjaśnienie postępowania operatora.

A dlaczego to całe WiFree to chybiony pomysł już też wyjaśniłem.

Tytan
914 574 77

Nie było mnie pare tygodni a tu nadal to samo, bicie piany o sprawy mało ważne i nieistotne.

WiFREE to "wartość dodana" do całości usługi , nie chcesz nie korzystaj, proste.

-------------------------------------------

hosting
Tytan
2062 813 71

@Pablo

Narzucanie czegoś innym nie jest żadną wartością dodaną - proste.

Nie decyduj za mnie co jest mi potrzebne.

W Orange i klienci i sama firma jednak uznała, że to prowadzi do nikąd.

Specjalista
83 44 2

Powiem tak. Chcecie wyłączajcie sobie wi-free dla mnie to idealne rozwiązanie. Idę do rodziny gdzie nie ma internetu ale za to jest UPC i jest hot-spot i mogę się podpiąc i urzywać hotspotu i za nic nie płacić. Dla mnie bajka  

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Nauczyciel
815 181 29

Pomysł dobry ale dwa razy próbowałem się podłączyć w różnych lokalizacjach, nie udalo mi się wyłączyłem i nie używam. Może jeszcze kiedys spróbuje. W każdym bądź razie nie ma o co bić piany.

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Tytan
2062 813 71

@ogromny-bannednapisał(a):

Pomysł dobry ale dwa razy próbowałem się podłączyć w różnych lokalizacjach, nie udalo mi się wyłączyłem i nie używam.

I dokładnie tylko o to chodzi - co to za funkcjonalność która nie działa i nie ma w tym twojej winy.

Oferują to już tyle czasu, że powinno to działać "od strzała" za każdym razem.

Łapię to WiFree, wpisuję moje hasło lub pesel i tyle - jestem zalogowany.

A czym mnie raczy UPC Polska by się z tym połączyć:

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006958

Znajdzcie mi takiego co po formacie, reinstalacji systemu będzie to pamiętał, albo jak zresetuje smartfona!

A jak nie da rady się połączyć to macie kolejne kwiatki:

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007009