UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Inspirator
8 1 0

Re: WiFi free

Witam, grzecznie zmieniłem login na inny i co... i dalej to samo. Teraz to nawet okno z podaniem login/pass nie wyskakuje (windows), telefon (android, IOS) ten sam problem - błąd uwierzytelniania.

Jakiś konkretny ekspert jest w stanie coś z tym zrobić?!?! cierpliwość mi się kończy.

Tytan
920 577 77

Czy zglosiles problem na infolinię?

-------------------------------------------

hosting
Inspirator
8 1 0

Tak dzwoniłem na infolinie, miła Pani zresetowała ustawienia routera do pierwotnych. Internet śmiga jak szalony ale Wi-free dalej nie działa (oczywiście przeprowadziałem konfiguracje zgodnie z instrukcją na stronie raz jeszcze) Przy próbie logowania z jakiegkolwiek urządenia dalej jest to samo. Telefony - błąd wierzytelniania, windows - unable to connect. 

Poddaje się, dzięki eksperci!

Tytan
2062 813 71

@damsta

Ale zaraz, Ty z tego chcesz korzystać we własnym domu z własnego modemrooutera?

Jak logujesz się do innego WiFree generowanego z innego modemoroutera jest tak samo?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
8 1 0

Mam w pobliżu kilka WiFree m.in od sąsiada (któremu śmiga wszystko bez problemu). Jestem pewny, że nie ma maksymalnego obłożenia wiec slot zawsze się znajdzie. Także jestem świadomy sytuacji, że nie połączę się z moim modemrouterem. W Przypadku próby łączenia z innym WiFree (od sąsiada również) dzieje się tak jak opisałem wyżej.

Temat do zamknięcia, wiecej czasu nie poświęcę. I gave up.

Tytan
2062 813 71

@damsta

Zatem zaproś sąsiada by to on podłączył się do Twojego WiFree i zobaczysz w czym problem.

A tak zapytam, Ty masz aktywne w ogóle Wifree w TWOIM modemorouterze? (by korzystać sam musisz takie WiFree generować).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
8 1 0

Tak jest aktywne  i drugi raz tak sąsiad już został zaproszony jak tylko wróci do Polski. Także na chwilę obecną enough is enough. 

Tytan
2062 813 71

@damsta napisał(a):

sąsiad już został zaproszony jak tylko wróci do Polski.

A to tylko jednego sąsiada masz?

Nauczyciel
815 181 29

@damsta moze sasiadka pomoze?

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Inspirator
8 1 0

Wow! Sasiadka pomogla! A na powaznie. Przed chwila zresetowalem modemrouter raz jeszcze zmienilem login i hasla (mojeupc i wifree). Wyszedlem na spacer i magicznie wszystko dziala. Telefony lacza bez problemu. Wlasnie testowalem laptopa i tez pieknie laczy. Takze dzieki za pomoc. Rozwiazanie to chyba restet i set up na nowo z duza doza cierpliwosci bo nie zaskakuje od razu.

Spokojnego weekendu!