UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Profesor
1669 425 87

Re: Własna lista kanałów

Cóż. Są tacy operatorzy co nie mają z tym problemów i pozwalają na tworzenie WŁASNEJ listy kanałów z WŁASNĄ numeracją i to na swoich dekoderach (nie trzeba brać modułu). Liczę na to, że nowy przezes coś zmieni. Może i to naiwne z mojej strony, ale biorąc pod uwagę, że coraz więcej osób domaga się możliwości utworzenia własnej listy kanałów (a taka możliwość była już za czasów analogu) to może i tu coś się zmieni. Dobrze, że UPC oferuje chociaż moduł 

https://zanimnapiszesz.info
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

Widać inni operatorzy nie stosują takich umów że swoimi partnerami. 

A co ma nowy prezes do tego? Przecież to nie jest nic istotnego w tym biznesie na pewno nad taka ***** nie będzie się zastanawiał 

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1669 425 87

Dla Ciebie to jest p......a, a komuś innemu może na tym zależy.

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

@MrPepkanapisał(a):

ale biorąc pod uwagę, że coraz więcej osób domaga się możliwości utworzenia własnej listy kanałów

Uwielbiam takie argumenty w dyskusji - masz jakieś badania w tym zakresie? Czy porostu wydedukowales to sobie bo kilka userow napisalo o tym w internecie

---
Profesor
1669 425 87

Przecież nikt takich badań nie robi, ale OK. Mogę Ci zapłacić za to, żebyś zrobił takie badania

Aha i coś już była mowa na temat badań i ich wiarygodności. Pamiętasz?

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

@MrPepkanapisał(a):

Przecież nikt takich badań nie robi, ale OK.

I znowu stwierdzenie faktu nie poparte żadnym argumentem - chyba że pracujesz na wysokim szczeblu UPC to przepraszam 

---
Profesor
1669 425 87

A jakiego argumentu mam według Ciebie użyć? Widziałeś takie badania?

Nauczyciel
644 440 59

@GDA

Odpuść szkoda czasu. Dyskusja nie ma sensu jak ktoś wie wszystko najlepiej.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

@MrPepkanapisał(a):

A jakiego argumentu mam według Ciebie użyć? Widziałeś takie badania?

Nie - ale nie upoważnia mnie to do tego aby pisać kategorycznie że takie nie były robione

Już chyba raz zwracałem tobie uwagę abyś zaczął oglądać świat trochę szerzej bo to że tobie się tak wydaje i tak ma być nie oznacza że to słuszny kierunek

@Pablo racja 

EOT

---
Moderator
1013 657 163

Nie mamy na tą chwilę w planach udostępnić takiej możliwości jak tworzenie własnej listy kanałów. Jeśli ktoś chce to można korzystać z listy kanałów ulubionych. 

Profesor
1473 641 61

@Pablonapisał(a):

Co do dekoderów to logicznym wytłumaczeniem są umowy z nadawcami

Jeżeli chodzi o CI to służy ona tylko do dekodowania sygnału, całą reszta zajmuje się TV więc w tym przypadku nic Ci nikt nie może narzucić.

Skoro nie blokuje się tego na tv (z jakiegokolwiek powodu), nie widzę sensu robienia tego w dekoderze.

A jeśli ktoś komuś płaci za miejsce na liście - to jak zaznaczyłeś to umowy wzajemne miedzy operatorami.

Jeśli mam auto z wypożyczalni, jej właściciel nie każe mi go garażować - a tu jestem niejako przymuszony do z góry narzuconej woli. Tu ogon merda psem.

@GDA

Dlatego czasami operatora odpowiedni urząd powinien pozwać do sądu, bo jeśli ma w reklamie "dla ciebie zmieniamy się na lepsze" to nie widzę tu źdźbła prawdy.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

I dalej dyskusja o niczym

abonowanie UPC nie jest na szczęście obowiązkiem- skoro jest tak źle to po co wciąż w tym siedzieć?

Skoro UPC potwierdza w osobie @GMateusz że nie ma żadnych planów w tym zakresie to po co dalej bić pianę?

---
Profesor
1473 641 61

Dyskusja jak najbardziej ma sens.

Co do drugiej kwestii - to brzmi to tak, że się najlepiej spakować i wyjechać jak coś komuś nie pasuje.

Co do trzeciej - napisał "NA TĄ chwilę" a nie że nigdy i w ogóle nie.
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

Nie masz racji

Od mieszania herbata nie zrobi się slodsza

Skoro UPC od dziesięcioleci nie udostępnia takiej możliwości to jak możesz pomyśleć że coś się w tym temacie zmieni? Co ma być tym impulsem? To jest tak banalna sprawa że nikt sobie nie zajmuje tym głowy 

Naprawdę dla ciebie ma znaczenie jaki kanał ma jaki numer?

---
Profesor
1669 425 87

A pomyślałeś o starszych osobach którym taki układ kanałów może nie odpowiadać i chcieli by mieć układ po swojemu? Właśnie po to jest ta funkcja zmiany numerów kanałów. Za czasów analogu ta funkcja była czymś zupełnie normalnym, a teraz nagle jest niepotrzebna.