UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

Re: Własna lista kanałów

"Starsza osoba" co to za argument? Znam 70-cio latkow posiadających tablety i smartfony którzy normalnie egzystuja więc nie rozumiem jaki problem mają mieć z tym aby zapamiętać kilka numerów swoich ulubionych kanałów 

A jeżeli nie to przecież po.to są ikonki z logo aby znaleźć ulubiony na liście jeżeli się nie pamięta numeru 

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1669 425 87

Starsza osoba to normalny argument. Dla Ciebie żaden bo Ty znasz takich, a nie innych 70-latków, ale są i tacy którym sprawia problemy to, że ich ulubiony kanał jest na innej pozycji. A czemu teraz? Bo za czasów analogu w swoim TV mogli ustawiać kanały w takich pozycjach jakich chcieli, a teraz im tą możliwość odebrano.

Szczerze? Ta dyskusja nie ma sensu. W Twoich oczach ja i @KOCUREK1970 i tak mamy zbyt wąską perspektywę, nie mamy racji i w ogóle, a Ty nas do swojego zdania nie przekonasz. Ja uważam, że takich jak Ty @GDA jest właśnie mało, Ty uważasz, że dużo. I do czego to prowadzi? Ponieważ Autor uzyskał odpowiedź na swoje pytanie proszę zamknąć temat.

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
644 440 59

Beczka pełna śmiechu, lubie takie poniedziałki. Uśmiech od ucha do ucha.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

@MrPepkanapisał(a):

Ponieważ Autor uzyskał odpowiedź na swoje pytanie proszę zamknąć temat.

Cieszy mnie że chociaż w jednym się zgadzamy

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1473 641 61

@GDAnapisał(a):

Nie masz racji

Od mieszania herbata nie zrobi się slodsza

Naprawdę dla ciebie ma znaczenie jaki kanał ma jaki numer?

Część ludzi zaparzy sobie inną herbatę i kogoś innego.

To co niżej dotyczy dekodera.

Ludzie przyzwyczaili się, że TVP 1 pod 1, 2 pod 2, TV4 pod 4, TVN też bliżej, Polsat niedaleko - na 20 moich znajomych najmniej 15 osób tak właśnie ma to poukładane.

Ludzi też drażni te kilkanaście kanałów reklamowo informacyjnych (jak zamówić VOD, uruchomić dekoder i co jak podłączyć) - to możesz obejrzeć JEDEN raz a zajmują miejsce i zmieniając kanał +/- musisz się przez to dodatkowo przebijać - po co to starem klientowi?

Kto pamięta numerację kanału z głowy (po ustawieniu operatora) by ją ot tak po prostu wbić z pilota? - a ten co się tego nauczył dostanie wściekłości, kiedy mu operator ZNOWU zmieni numerację kanałów bo uzna, że tak trzeba.

Mam ulubione 30 kanałów - te chciałbym sobie ustawić jak MNIE pasuje i nikomu nic do tego co i pod jakim nr kanału będę to miał.

A tu sobie te 30 kanałów ustawisz i jak kretyn musisz wbijać z palca jak nie chcesz zasuwać przez całą listę +/- : 1, 146, 254 (a przesunąłeś się tylko o 3 kanały).

I tak jak mówi MrPepka - ludzie starsi przyzwyczajeni w tv analogowej, że sobie to poukładali jak chcieli, po wyłączeniu analoga wezmą dekoder i co  - i też im tak odpiszesz, że no problem, wiedziałeś co podpisujesz albo się spakuj i sobie dziadek wyjedz jak ci nie pasuje.

No wybacz, ale to argumenty gimbusa a nie wydawało się tak doświadczonego usera jak Ty - nie masz empatii i zrozumienia a kiedyś też będziesz starszy i będziesz oczekiwał pomocy.

Jestem pewien, że z tego grona osób starszych całkiem spora grupa osób pomimo swojego zadowolenia z analoga w UPC będzie zawiedziona tv cyfrową na dekoderze z powodów tu wspominanych - część zrezygnuje z usług UPC z tego powodu i sobie przejdzie do DVB-T i tam sobie poukładają kanały jak im pasuje a i co mc te 20-30 zł im w kieszeni zostanie - UPC zrobi im łaskę, czy sobie strzeli z tego powodu w kolano?

@Pablo

Ale ta beczka zaczyna mieć więcej dziegciu niż miodu.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Moderator
1013 657 163

@Pablo napisał(a):

Beczka pełna śmiechu, lubie takie poniedziałki. Uśmiech od ucha do ucha.

Dzięki @Pablo made my day 

@MrPepka zgodnie z prośbą zamykam bo dalsza dyskusja jest bezcelowa. Znacie stanowisko naszej firmy.