UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Nauczyciel
667 157 24

Re: Wyłączenie Wi-Free

@ogromny, Juz nie przesadzaj. Ja, przy sporym szumie w eterze nie mam problemu wyiągnąć na 2.4ghz przy kanale 20mhz ponad 100mbs o godzinie 18 w jesienny piątek przy słabej pogodzie, przy 40mhz to już pełna predkość łącza. 

7730573001

D0a3cYG@brodacz, zapytam jeszcze raz: co mnie jako klienta obchodzi miejsce operatora w rankingach? Zamiast się skupiać na poprawie wyniku w rankingu, który i tak kompletnie nic na temat jakości łącza nie mówi lepiej poprawić te rzeczy, które klienta faktycznie mogą sprawiać problem. 

Omnibus
234 68 5

Rzecz w tym, że jedno drugiemu nie przeszkadza. A to pierwsze zrobić łatwiej. Co do jakości to nie twierdzę, że że skoro u mnie wszystko ok, to problemów brak, jednak już pierwszy rzut oka na wykres sieci pokazuje, iż nie ma gorszego kanału niż 11. Niektóre zdają się krzyczeć "wybierz mnie" a wtedy i pasmo 20 wystarczy. Może i problemy się zmniejszą? Na 5Ghz też jakieś są?

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Nauczyciel
667 157 24

@brodacz, Ale ja nie ma żadnych problemów z WiFi.  Paradoksalnie 11 działa najlepiej, bo choć jest na tym kanale dużo sieci, to większość to WiFree w których nie ma żadnej transmisji, a mniej czułe urzadzenia nawet ich nie widzą.  5GHz mam prawie całkiem czyste.