UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
1 0 0

Wynajmowanie mieszkania a prośba o zmianę oprogramowania ConnectBox

Witam Was wszytskich!

Jako, że to mój pierwszy post, a nie znalazłem tematu pod tytułem "Przywitaj się" chciałbym ciepło się z całą społecznością przywitać

WIATAJCIE!

Teraz przejde do sprawy.

Wynajmuję mieszkanie od osoby, która założyła internet z UPC.

Nie mam żadnych danych do zarządzania siecią (prócz podstawowej z danych routera), a kontakt z właścicielką mam nieco utrudniony.

Chciałbym prosić o zmianę oprogramowania ConnectBox'a ch7465lg-lc (z adresacjio IPv6 na IPv4). 
Czy udało by się to bez poświadczenia, że wynajmuję TO mieszkanie, w którym zainstalowana jest usługa Internetu.

Czy musiałbym w jakiś sposób skontaktować się z właścicielką i prosić o "fatygę" kontaktu z Państwem?

Pozdrawiam serdecznie,
Didoo11 (Dominik).

7 ODPOW. 7
Tytan
1002 588 82

Re: Wynajmowanie mieszkania a prośba o zmianę oprogramowania ConnectBox

Czego oczekujesz po spolecznosci ktora nie jest kanalem zglaszania usterek i problemow. Jak by to odemnie zalezalo to przekazal bym Ci info zeby wlascicielka zalozyla ci subkonto w serwisie moje upc albo zeby ci podala numer abonenta i sam sobie wszystko zalatwisz przez infolinie

-------------------------------------------

hosting
Konto zbanowane
441 160 27

Poproś właścicielke o nr klienta, bo imie i nazwisko raczej znasz i to wystarczy aby zmienić ipb6 na ipv4. Innej możliwości nie ma

Konto zbanowane
1247 359 57

Albo zobacz czy na umowie najmu masz numer PESEL. Wystarczy zamiast numeru klienta. 

Tytan
1439 822 568

@zylx napisał(a):

Albo zobacz czy na umowie najmu masz numer PESEL. Wystarczy zamiast numeru klienta. 

Miałby się posługiwać w rozmowie z konsultantem w celu weryfikacji konta, numerem PESEL obcej mu osoby? 

@didoo11 wyślij mi w wiadomości prywatnej numer seryjny Twojego modemu i CM MAC to wrzucę Ci IPv4. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Tytan
Tytan
1978 979 157

@zylxnapisał(a):

nie no swietny pomysl

mozna nabrac kredytow przy okazji

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
1247 359 57

@GMateusznapisał(a):

Miałby się posługiwać w rozmowie z konsultantem w celu weryfikacji konta, numerem PESEL obcej mu osoby? 

Oczywiście tylko za zgodą tej osoby. Nie jest chyba tajemnicą, że jedyne informacje weryfikacyjne jakich UPC wymaga podczas kontaktu z infolinią to Imię i nazwisko abonenta, adres instalacji i numer klienta lub pesel. Na infolinni UPC nie są zbyt drobiazgowi i wystarczy znać te dane by załatwić sprawę. Często się pewnie zdarza, że ktoś dzwoni w imieniu innej osoby.

Cele mojego postu nie było namawianie kogoś do podszywania się lub manipulacji, a jedynie informacja jakie dane są wymagane w celu weryfikacji na infolinii UPC. 

Tytan
1439 822 568

Temat w takim razie uważam za wyczerpany i zamykam. @didoo11 wiesz co robić.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.