UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Użytkownik
10 0 0

Zmiana z 500 mb na 1GB

Witam,

Aktualnie posiadam łacze 500MB, które do zwyklego uzytku nadaje sie w sam raz, jednak jesli chodzi o granie, to cóż, mam wrażenie ze wykazywany ping nie do konca zgadzam sie z tym, co faktycznie odczuwam w trakcie rozgrywki. Uzywajać VPN'a komfort poprawia sie o jakies 80%, co troche mnie dziwi. Jednak moje pytanie brzmi, czy jest jakis sposob na poprawe mojego łacza, przykladowo czy ta oferta 1GB moze cos zmienic? Powiedzmy, czy siec przystosowana do tej predkosci jest lepsza `jakosciowo`? Czy moze powinienem poprosic o przepiecie pod jakas inna centrale?

Nie do konca chce rezygnowac z uslug upc, ale granie na teoretycznie 40-50 pingu, gdy odczuwam 90+ i gry nawet płynnie nie reaguja, zawieszajac funkcje jakbym jeszcze tracil pakiety troche uprzykrzaja zycie

4 ODPOW. 4
Tytan
1091 601 97

Re: Zmiana z 500 mb na 1GB

Nic to nie zmieni. Uruchamiając vpn zmieniasz trase i to ma tu kluczowe znaczenie.

-------------------------------------------

hosting
Omnibus
392 71 11

@v1nz0 Zawsze możesz zamówić 1Gb/s i sprawdzić jaka wtedy będzie się jakość połączenia, wymienią Ci modem na giga boxa A jeśli nie odczujesz różnicy to zrezygnujesz w ciągu 14 dni 

Użytkownik
10 0 0

Rozumiem, troche szkoda, zostaje walczyc o jakiegos lokalnego dostawce

Konto zbanowane
605 162 28

Tak jak napisał @Azar możesz spróbować. Poprawa będzie o tyle, że Gigabox, który dostaniesz ma lepszy chipset i bolączki znane przy Puma 6 (Compal) nie dotyczą go w znacznej mierze.

Tylko podobno Gigabox ma słabsze WiFi.