UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Użytkownik
3 0 0

Zmniejszenie pingu

Witam, ostatnimi czasy zastanawiałem się nad sposobami jak zmniejszyć ping. Ogółem to na ping nie narzekam, ale dla czystej przyjemnośći z gry chciałbym go w jakieś sposoby zmniejszyć. Czy są jakieś "magiczne" sposoby na zmniejszenie go? Dodam, że nigdy nic nie zmnieniałem w ustawieniach routera, oraz mam pytanie, czy długość kabla może zależeć od pingu? Chodzi mi o, to że od routera do komputera idzie mi 15m kabla, a czy jakby było np. metr tego kabla tylko to ping by się zmniejszył? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

3 ODPOW. 3
Tytan
2365 537 108

Re: Zmniejszenie pingu

Jacyś cyganie ukradli mi szklaną kulę, spróbuję inaczej 

Jaki masz teraz ping? Jaki modem? Zrób WinMTR do serwera z grą do którego się łączysz. Długość kabla na ping nie wpływa

https://zanimnapiszesz.info
Konto zbanowane
441 160 29

Zmień na IPV4 poprzez upc.pl i tam można to wyklikać w asystencie kontaktu

A tak to raczej innych magicznych sposobów nie ma, można jeszcze 30 sek przytrzymać przycisk reset aby przywrócić ustawienia fabryczne i na tym raczej tyle, jak nie łączysz po kablu to więcej nie zrobisz, a jeśli kabel sprawny to czy 1 metr czy 15 to róznicy nie zauważysz.

Ping głównie zależy od serwera z którym się łączysz i np za granicę do odległych serwerów zawsze ten ping będzie wyższy

Omnibus
491 133 24

Jednym z magicznych sposobów będzie skorzystanie z dobrego płatnego VPN, musi mieć niezłe wyjście w świat jeśli łączysz się z zagranicznymi serwerami. Testowałam jeden z polskich VPN i uzyskałam lepszą, krótszą trasę i mniejszy ping na serwery, które mnie interesowały