UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Giga Connect Box

Nauczyciel
522 124 6

Re: Chwilowe zaniki internetu po kablu i WIFI

17+8=25, myślisz, że ten 25-ty kanał to jest przypadek? Modem ma beta soft, więc jeszcze tego nie pokazuje, ważne że działa. Vectra nie daje dostępu do panelu, więc tam w niektórych nowych modemach to samo może być i użytkownik nawet o tym nie wie

@down pawelb, chodziło mi o to, że jak wprowadzają nowy modem i dają soft pod siebie, to też mogą mieć krzaki, a użytkownik nic o tym nawet może nie wiedzieć, bo nie dają dostępu do panelu, nigdzie nie napisałem  że wprowadzili d3.1. my możemy się cieszyć że w ogóle możemy się zalogować.

Zawodowiec
218 46 1

@brtk

Może być tak jak mówisz ale to by oznaczało że ten soft to naprawdę wczesna beta bo w kablówka w USA na midemach Arrisa potrafi się wyświetlać modulacją OFDM a nie Other czy unknown

Nie słyszałem o tym że Vectra uruchomiła u abonentów D3. 1

Moderator
838 551 141

@pawelb pytałeś więc odpowiadam. Wersja softu GCB nie wyświetla prawidłowo informacji o wersji DOCSIS i podaje "unsupported" właśnie w przypadku DOCSIS 3.1 Także potwierdzam modem właśnie w tym standardzie pracuje. Oprogramowanie jest po prostu nie do końca dostosowane w kwestii takich kosmetycznych zmian.

Zawodowiec
218 46 1

@GMateusz

dzięki za info!

modem pracuje stabilnie, czy na Wifi (2.4Ghz i 5Ghz) czy po Ethernecie, przynajmniej użytkownik nie zauważa problemów i zadowolony

z moich obserwacji wazon móglby być chlodniejszy ale na pewno design ciekawy i może sie podobać 

rzeczywiście przydałoby się żeby modem jednak bardziej precyzyjnie tryb pracy ale rozumiem że to jeszcze kwestia poprawek w sofcie

Nauczyciel
522 124 6

Tak jak pisałem, nic nie dzieje się bez przyczyny. Mam nadzieję, że jakieś poprawki wyjdą w tym kwartale.