UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Giga ConnectBox

Użytkownik
2 0 0

Brak internetu, po 3 wymianach modemu

Dzień Dobry, 

mam od grudnia Arris TG3492LG, w sumie 3 sztuka, poprzednie wymienione, choć powtarzam UPC, że to myślenie magiczne, bo problem nie jest w konkretnym egzemplarzu. 

Kilka- kilkanaście razy dziennie tracimy transfer danych na 3-5 minut. Po kablu i po wifi do ostatniego update softu, teraz mam wrażenie, że po kablu zdarza się to rzadziej. 

UPC problemu po swojej stronie nie widzi. 

Dziś mały przełom - w momencie utraty transferu, problem pojawił się na wszystkich urzàdzeniach Apple, telewizorze Sony, ale nie na Dellu na wifi. Zaczynam podejrzewać, że jest to problem w ustatwieniach, w momencie awarii na modemie diody pala się jak zwykle, a urzàdzenia pokazujà połàczenie bezprzewodowe.

Będę wdzięczny za pomoc i sugestie!

4 ODPOW. 4
Nauczyciel
691 445 66

Re: Brak internetu, po 3 wymianach modemu

Arris to dośc stary modem, czy tezn Dell przypadkiem nie wysyca Ci w jakiś sposób łącza ?

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Profesor
1701 403 91

@Pablo 

OP ma Arris TG3492LG czyli GCB tak w skrócie

@Pulpmonster 

Jaki masz teraz soft w GCB? Poprzednio jak transfer zanikał to również na tym Dellu?

https://zanimnapiszesz.info
Highlighted
Nauczyciel
691 445 66

OK, przepraszam. Czytałem i odpowiadałem na prędce

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Użytkownik
2 0 0

15 marca helpdesk zainstalował mi najnowszy soft. Nie mam 100% pewności, bo to pracowy Dell, więc rzadko go w domu odpalam.