UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Giga ConnectBox

-
Nie dotyczy

Giga Connect Box - firmware

Dzisiaj dostałam nową Wersje Oprogramowania dla Giga Connect Boxa aktialna to 01.02.024.10.EURO.SIP

17 ODPOW. 17
Tytan
1063 598 88

Re: Giga Connect Box - firmware

Moze cos więcej? Czy zauwazylas jakies zmiany? 

-------------------------------------------

hosting
-
Nie dotyczy

@Pabloja mam swój router postawiony to niewiem czy są jakieś zmiany

Tytan
2425 544 113

A w samym GUI nie ma jakiś różnic np. przy wyświetlaniu zbondowanych kanałów?

https://zanimnapiszesz.info
-
Nie dotyczy

@MrPepka  przy wyświetlaniu zbondowanych kanałów nic się nie zmieniło tak na moje oko...

Wykładowca
815 193 10

Stabilność poprawiona.

Dla ciekawości, można pierścień świetlny regulować w zakresie 0-100%, więc można wyłączyć go całkiem by w nocy nie świecił. Szkoda, że harmonogramu na niego nie ma, by np. od 22 do 6 rano było 0 a później ileś tam 🙂

Adept
4 0 0

Mi po aktualizacji wszystkie urządzenia w domu działające po sieci typu "n" nie mogą sie zalogować do routera - zarówno na 2 i 5 Ghz. Po resecie routera do ustawień fabrycznych poszło. Ale gdy wymuszę tryb WiFi aby była tylko po "n"-ce (802.11n) (wszystkie urządzenia WiFi w domu go wspierają) to znów to samo - nikt i nic nie może się połączyć.  Co ciekawe gdy zmienię na "b" (802.11b/g/n) lub "g" (802.11g/n) to się łączą i co najciekawsze - w trybie "n". 

Coś genialnie zwalili w nowym sofcie.

Tytan
2209 827 74

@Anocs 

Zresetuj GCB guzikiem ponownie i sprawdź.

Rozdziel sieci 2,4GHz od tej 5GHz nadając im różne nazwy.

I dlaczego ustawiłeś tylko n, ustawić ac i sprawdzić.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Adept
4 0 0

Chromecast 2 wogóle nie chce się łączyć na 5GHz po aktualizacji nawet na fabrycznych ustawieniach routera. Szukam jakieś kombnacji na której pójdzie....

Ehhh.....

Adept
4 0 0

Router resetowałem do ustawień fabrycznych, sieci 2/5 o różnych nazwach.

Starych urządzeń z "B" i "G" nie mam więc naturalną opcją jest (AC/N).

Opcje w ruterze to:

* W przpadku 2G to 802.11n 

* W przpadku 5G to 802.11n/ac

Opcje działały miodzo - po aktualizacji w okolicach weekendu - wszystko zdechło.

Adept
4 0 0

Chromecast 2 po 5G łączy się w trybie N/AC tylko gdy opcje w ruterze są na "801.11a/n/ac"

Każda inna ("801.11n/ac" lub "801.11ac") powoduje że się już nie łączy..A standard 801.11a to prehistoria. Chyba coś zwalili z mapowaniem opcji w menu A/B/G/N/AC na rzeczywiste tryby w routerze... Albo i sam soft lewy...

Tytan
2425 544 113

@Anocs napisał(a):

Mi po aktualizacji wszystkie urządzenia w domu działające po sieci typu "n" nie mogą sie zalogować do routera - zarówno na 2 i 5 Ghz. Po resecie routera do ustawień fabrycznych poszło. Ale gdy wymuszę tryb WiFi aby była tylko po "n"-ce (802.11n) (wszystkie urządzenia WiFi w domu go wspierają) to znów to samo - nikt i nic nie może się połączyć.  Co ciekawe gdy zmienię na "b" (802.11b/g/n) lub "g" (802.11g/n) to się łączą i co najciekawsze - w trybie "n". 

Coś genialnie zwalili w nowym sofcie.

@GMateusz Problem zreplikowany

Użytkownik
1 1 0

podobno wyszła nowa wersja oprogramowania 01.02.024.19.EURO.SIP może ktoś potwierdzić 

Innowator
25 9 0

Schowek01.jpg

Tytan
2425 544 113

@rbej I co? Zauważyłeś jakieś zmiany?