UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Giga ConnectBox

Użytkownik
3 0 0

Giga Connect Box utrata paczek

Witam, od zmiany na nowy router Giga connect box na 1gb/s jedyne co się poprawiło to prędkości pobierania, ale w zamian w każdej dosłownie grze online występuje problem utraty paczek co powoduje niewyobrażalne lagi i przycięcia gry skutecznie uniemożliwiając rozgrywkę w internecie.

Był u mnie już technik z UPC który uznał, że z jego strony wszystko jest w porządku, ale z mojej nie jest. Poprzedni router był z UPC i miałem włączony pakiet 250 MB/s, nie pamiętam jakiego modelu był router ale nigdy nie sprawiał problemów takich jak nowy router. 

Jakie mogę podjąć kroki aby się uporać z tym problemem?

Pozdrawiam

4 ODPOW. 4
Tytan
2404 537 109

Re: Giga Connect Box utrata paczek

Zaloguj się do GUI GCB (192.168.0.1 lulb 192.168.100.1) i przejdź do Ustawienia zaawansowane - narzędzia - status sieci i wklej screeny z zakładek Kanał dosyłowy i kanał zwrotny. Przejdź też do Narzędzia administratora - informacje i zobacz jaki masz soft do GCB

https://zanimnapiszesz.info
Użytkownik
3 0 0

1.png2.png3.png4.png5.png

Highlighted
Tytan
2195 823 72

@Kacper119 

Bardzo dużo błędów T3 i T4.

Sam nic z tym nie zrobisz.

Cała instalacja kablowa w Twoim lokalu a może nawet od skrzynki UPC do Twojego mieszkania do sprawdzenia.

Dzwoń na infolinię 813813813 i to zgłaszaj, forum tu nic nie pomoże.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
3 0 0

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Opiszę sytuację po wizycie technika, pozdrawiam