UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Giga ConnectBox

ROZWIĄZANE
Innowator
14 2 1

Re: Problem z internetem

W końcu się udało dostać do panelu próbowałem różnych przeglądarek, czyszczenia pamięci cache, wpisywania róznych adresów i poszło tylko ciekawe dlaczego zaraz po zmianie softu urządzenia zaczęły się dziać takie rzeczy, Wracając do prędkości internetu to teraz nawet asystent prędkości łącza UPC jak i inne speed testy oraz program pro speedtest potrafią pokazywać wartości około 800 mbit/s. Druga sprawa, że wspomniane speedtesty oprócz programu w trakcie dnia jak ruch jest większy potrafią pokazywać wartości rzędu 300 mbit/s dodam, że taka sytuacja nie miała miejsca jak miałem internet 500 mbit/s i o każdej porze trzymał twardo 470-500 mbit/s. Dochodzę do wniosku, że zostało mi monitorować prędkość internetu, wtedy będę miał obraz tego czy mam chociaż te 40% z 1000 mbit/s

Wykładowca
815 193 10

@Sebaa91 u mnie też po zmianie softu panel nie działał. Wyczyszczenie cache pomogło.

Tytan
1029 593 86

Brawo, gratuluje że udało Ci się ogarnąć temat.

Twój wątek zamykam, jeżeli będzie taka konieczność to napisz do mnie albo jakiegoś innego tytana bądź moderatora w celu otworzenia wątku.

-------------------------------------------

hosting