UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Giga ConnectBox

Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Słaba prędkość internetu Giga Connect Box

Witam mam taki problem. Na wstępie napiszę że jestem trochę zielony w tych sprawach. Wczoraj podpisałem nową umowę na internet i telewizję, internet 1Gb/s- Modem Giga Connect Box. Jakoś ten internet mi słabo działa jest niestabilny ,robiłem test na upc speedtest wyniki to pobieranie okolo 470 Mb/s ,wysyłanie  około 13 Mb/s .test robiony też na speedtest.pl wyniki podobne,test robiony na kablu w różnych godzinach ,jakoś to słabo wygląda.Dzwoniłem na obsługę i Pani powiedziała mi że u nich wszystko ok trzeba zrobić restart boxa ale to nic nie dało,mieszkam w bloku i dużo ludzi ma upc. Wcześniej miałem internet 250 Mb/s modem taki prostokątny biały i wydaje mi się że ten internet mi lepiej działał. Mam takie pytanie czy zrezygnować z tego boxa i może wrucić do tego starego modemu w ofercie 500Mb/s.mam 14 dni na rezygnację. Trochę czytałem i widzę że te boxy chyba mają jakieś problemy ze stabilnością internetu.

Proszę o poradę

5 ODPOW. 5
Highlighted
Zawodowiec
284 45 12

Re: Słaba prędkość internetu Giga Connect Box

@Arturooo 

Wykonaj testy certyfikowane koniecznie po kablu na https://pro.speedtest.pl/

Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Robiłem pomiar na tej stronie  tylko komputer na kablu wszystkie inne urządzenia wifi wyłączone wynik tak jak pisałem

Highlighted
Zawodowiec
284 45 12

@Arturooo 

Powtórzę. wykonaj CERTYFIKOWANY test na https://pro.speedtest.pl/

Fajnie by było gdybyś zamieścił tutaj screen z pomiaru. 

Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Dzięki za porady ale rowiązuje umowe mam na to 14 dni ten Giga Connect Box to jakaś porażka zrywa wi fi zasięg tragedia w domu trzy ściany i ledwo łapie TRAGEDIA ! Nie polecam

Highlighted
Zawodowiec
284 45 12

Dlatego ja zawsze polecam zakupić własny router. Niezależnie od "jakiegokolwiek" operatora.