UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Giga ConnectBox

Użytkownik
1 0 0

Zrywanie połączenia

Witam,

od jakiegoś czasu mam wykupiony internet od UPC 1gb. Standardowo przy speedtescie wychodzi ~900mb down, 39-40mb up. Mówię dobra, zacznę w koncu streamować. Przy ustalaniu bitratu wysyłania np na 15000 w programie streamlabs lub obs wywala całkowicie internet, jakby box się zrestartował, analogicznie jest tak samo, aż do momentu ustawienia bitratu na 5000, wtedy wszystko działa. Jednak streamujac w 1080 czasami widać przycinki. Ktoś wie jak można zrobić tak abym mógł korzystać chociaż z połowy wyniku uploadu pokazującego w speedtescie? Dodam tylko ze wszelkie rzeczy typu resety zostały wykonane. Chodzi mi bardziej o to czy istnieje możliwość zobaczenia czy nie mam zablokowanego bitratu powyżej 5000, chyba ze coś innego może być przyczyna. P.s tylko ja korzystam po kablu i jestem jedynym użytkownikiem tego internetu. Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
Nauczyciel
537 143 24

Re: Zrywanie połączenia

Czy w trybie bridge również występuje taki problem? Jeśli jeszcze nie sprawdzałeś, zrób to.

Tytan
2195 823 72

Re: Zrywanie połączenia

@Novy 

Witamy na Społeczności.

Proszę pokazać poziomy sygnałów z modemoroutera z sekcji Downstream (DS) i Upstream (US) i tu je zamieścić. Proszę też zamieścić zrzut dziennika zdarzeń.

Połączony jesteś z GCB kablowo? (tak wynika z tego co piszesz, ale wolę dopytać).

Musisz pamietać, że 40Mb (megabitów) uploadu to tylko 5MB (megabajtów) realnego transferu.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.