UPC
mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

HBO GO

MEGOLDVA
Highlighted
Haladó fórumozó
3 1 1

hbogo regisztrációhoz aktiváló kód kérése

Sziasztok

Szeretnék regisztrálni meglévő UPC előfizetéssel HBOGO-ra, de nem tudok aktiváló kódot kérni, mert a https://hbogo.hu/activate oldalon felajánlott oldal a upc.hu/hbogo 404 hibakódot ír és nem létezik.

Aktíváló kódot a szerződésem megkötésekor sem küldtek, pedig előfizettem HBOMaxpak-ra.

Köszi

Üdv

Fulliger

8 VÁLASZ
Profi fórumozó
43 2 7

Re: hbogo regisztrációhoz aktiváló kód kérése

szia. nekem is ez a problémám.bár én kaptam kódot de nem fogadja el a hbo go.azt rja nincs ilyen előfizetés.vagy a upc-nél van gond vagy a hbo-nál.

Profi fórumozó
43 2 7

de ha felhívod az ügyfélszolgálatot ott adnak kódot,kíváncsi leszek neked elfogadja-e a hbo-go.

Haladó fórumozó
3 1 1

Szia 

Na pont ezt akartam elkerülni, mert lehetetlen felhívni őket. Persze ha van három napi hideg élelmed, akkor érdemes várni az élő hangra.

Ígérem beszámolók az eredményről. 

Köszi 

Haladó fórumozó
3 1 1

Szia

Kaptam kódot e-mailben és nekem működött is.

Az e-mailben volt egy link, arra rákattintottam, akkor átirányított a az hbogo.hu regisztrációs oldalra, ott már be volt írva az ügyfélszámom és az aktíválókódom, már csak felhasználónevet és jelszót kellett választanom. Amikor befejeztem, akkor megint visszavitt a regisztrációs oldalra, de itt újra nem kell regisztrálni, ezt be is zártam. Eziután simán be tudtam jelentkezni az oldalra.

Üdv.

Profi fórumozó
43 2 7

köszike. én ma kaptam újj kódot és ezzel már müködött.

Új belépő
1 0 0

Sziasztok!

Ugyanez a problémám nekem is, pontosan hogyan kértétek az aktiváló kódot e-mailen keresztül?

Fórumozó
1 0 0

Sziasztok. 

Hasonló a problémám. Már kértem kódot mondták küldik emailben. Néhány óra múlva hívtam őket újra hogy nem kaptam semmit. Azt mondták várjak türelmesen. Nektek mennyi idő alatt jött meg a kód? Esetleg ennek hosszabb átfutási ideje van?

Köszi a válaszokat

Profi fórumozó
43 2 7

szia nincs átfutási ideje egyből megkapod.csak sajna van olyan ügyintéző aki leráz téged.hivd fel őket ujra nekem rendes ügyintézőm volt anno.amig beszéltünk már meg is jött az email.