UPC
mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Hírek és Újdonságok

Highlighted
Fórumozó
1 0 0

RtlMost+ aktivlása

Az RtlMost telefonos applikációban kb 1 hónapja megváltozott a megnézhető videók láthatósági határideje. Most már csak azok tudják a régebbi tartalmakat megnézni, akik a médiaszolgáltatójuktól ( jelen esetben a UPC) kapott aktíváló kód felhasználásával RtlMost+ applikációra váltanak.

Már 3x kértem a UPC Ügyfélszolgálatától ezt a kódot, de mindíg lepattamtam, kérjem az Rtl Klubtól mondták.

Valaki segítsen ebben az ügyben, mondja meg az aktíváló kódot.

Köszönöm.

30 VÁLASZOK 30
Highlighted
Moderátor
1 0 0

Re: RtlMost+ aktivlása

Szia!

Ahhoz, hogy a UPC aktiváló kódot tudjon adni, szerződés szükséges a csatorna és a szolgáltató között. Ez folyamatban van, addig sajnos nem tud hozzáférést adni az alkalmazáshoz.

Highlighted
Haladó fórumozó
5 2 0

Szia! Láttom mostmár meg van a szerződés. Tudsz írni nekem egy kódot?

Címkék (1)
Highlighted
Haladó fórumozó
4 1 0

Én 3 napja ostromlom őket (emailban és chatablakban is), a chatablakban szolgálatot teljesitő is megigérte, hogy küldi a kódot és még mindig nem kaptam meg.

Felháborító, ez a fogyasztó megkárosítása!   Hiába fuzionált a VOdafonnal, még erre sem képesek, holott  hiába hiv atkozok erre:

https://media1.hu/2019/11/15/rtl-magyarorszag-vodafone-upc-magyarorszag-megallapodas-rtl-most/ 

Highlighted
Kezdő tanácsadó
79 6 8

Én  lehet hogy  szerencsés  vagyok mert már  szerdán  megkaptam. Tökéletesen  müködik. 

Highlighted
Haladó fórumozó
4 1 0

Leirnád milyen úton, módon kaptad meg?

Highlighted
Kezdő tanácsadó
79 6 8

felhivtam  őket. 

Highlighted
Kezdő tanácsadó
79 6 8

még  aznap  megkaptam. nagyon  jó müsorok  vannak  rajta  reklám  nélkül. 

Highlighted
Kezdő tanácsadó
63 8 1

Én sem kaptam még. Nekem azt mondták, hogy napi több tízezer embernek küldik ki a kódokat, és hogy az enyém is folyamatban van. 

Highlighted
Haladó fórumozó
4 1 0

Végre  kaptam egy automatikus UPC-Vodafon cégcsoportos levelet,  benne az aktiváló kóddal. Nosza nekiestem, RTLMOST.HU regisztrációmba beléptem, kikerestem egy sorozatvideot, rákattintottam és kérte a regisztrációs kódot.. Megadtam,  elfogadta, majd utána inditanám a lejátszást és azt irta ki, hogy böngészőjét frissiteni kell. De a zárt rendszerű  böngészőt (drága LG OLED 55C8PLA okostévéről van szó)  nem lehetett frissiteni. Felhivtam  az LG -t és azt a választ kaptam, hogy az RTLMOST honlapja a hibás, az nem engedi. Ők éppen biztonsági okokból (virusveszély) nem tudják egyetlen LG készülékük saját böngészőjüket sem tovább frissiteni, éppen zártságuk miatt). Csak a WEBOS op. rendszerüket, ami nem hozza magával a böngészó alkalmazásuk frissitését.  Szóval ilyen az okostv gyártók és a műsorszolgáltatók közös együttműködése.: Van egy drága okostévém és még az RTLMost műsort sem tudom  böngészőjén keresztül nézni, hiába aktiváltam a küldött kódot, amit a TV ugyan elfogadott, de a böngésző a videot már nem játssza le. Gratulálok mindenkinek, aki ebben az "együttműködésben" ilyen fogyasztói károsodást okoz, mert ez nem más, mint  A FOGYASZTÓNAK OKOZOTT KÁR!

Highlighted
Kezdő tanácsadó
79 6 8

Tabletten probáltad? A tévémen nekem se megy. Viszont számitogépen és telefonon tabletten tökéletes. Nekem a Samsung okos tévén nem indult el. 

Highlighted
Haladó fórumozó
4 1 0

Tableten, okostelon, számitógépen (laptopon) mindenkinek simám megy. Itt a az egyes okostv. gyártók böngészőivel van a baj. Az LG és Samsung és sorolhatnám tovább,  mind olyan saját gyártású, zárt böngésző alkalmazást használ, ami nem teszi lehetővé a vetitést.  Valahogy az RTLMOst+ oldalnak kellene olyat kitalálnia, hogy támogasson minden okostévé böngészőjét. Felháboritó, hogy ezt nem tudják megoldani. Ott van drága okostévémen egy böngésző alkalmazás és képtelen vagyok vele lejátszani egy RTLMOST+ oldali videot!

Highlighted
Fórumozó
3 0 0

Szia,

nagyon nagy keresem lenne, megkernelek, ha eltudnad nekem kuldeni az rtl+hoz szukseges aktivalo kodot, azt nagyon megkoszonnem.

En Szlovakiaban elek es sajnos lehetetlen lesz hozzafernem.

Olvastam a forumon, hogy neked mar meg van, igy ha el tudnad kuldeni, az szuper lenne.

Varom valaszod es elore is koszonom a segitseged.

Highlighted
Fórumozó
3 0 0

...esetleg, ha valaki tudna nekem segiteni es elkuldene az rtl+hoz szukseges aktivalo kodot, nagyon nagy szuksegem lenne ra

Highlighted
Kezdő tanácsadó
79 6 8

szia. aktiváló kódot itt nem tudsz kérni.csak egyszeri alkalomra érvényes.tehát ha egyszer felhasználod tőbbet nem lehet. sajnos ez van.