UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Użytkownik
1 1 0

Aplikacja Horizon GO na android

Po wrześniowej aktualizacji aplikacji na androida, nie wiadomo dlaczego usunięto opcję sortowania filmów i innym programów po gatunku. Ogólna ocena użytkowników aplikacji jest fatalna, nikt też z osób zajmujących się aktualizacjami aplikacji nie raczy  odpowiadać na komentarze, czego raczej nie spotyka się w przypadku innych aplikacji. Rozumiem, że UPC ma w głębokim poważaniu opinie abonentów? Może tu ktoś z UPC zainteresuje się tematem i dowie się kiedy np. sortowanie po gatunku zostanie przywrócone?  Aplikacja dużo straciła po usunięciu tej funkcji, poczekam jeszcze trochę i jeśli nic się nie zmieni to prawdopodobnie ją odinstaluję żeby sobie telefonu nie zaśmiecać...

8 ODPOWIEDZI
Menedżer Społeczności
250 269 75

Re: Aplikacja Horizon GO na android

Zweryfikuj proszę działanie tej aplikacji teraz.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (1)
Highlighted
Specjalista
44 38 0

Straciła równierz to że nie przełącza się na rozdzielczość HD i zostaje obraz w SD

Horizon max HD+MegaSport+Mediabox HD+CI+
120mb/s
ex-Moderator
144 128 9

@szczepaniu jakość odtwarzanego materiału automatycznie dostosowuje się do jakości połączenia internetowego. Dodatkowo dla  transmisji z sieci komórkowej w ustawieniach preferencji samodzielnie możesz określić jej jakość.   

GDA
Pan Abonent ;-)
989 544 44

szczepaniu napisał(a):
Straciła równierz to że nie przełącza się na rozdzielczość HD i zostaje obraz w SD

Problem "z ramka" został usunięty i kanały HD w takiej rozdzielczości obrazu odtwarzane są w Horizon GO

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Specjalista
44 38 0

Sprawdziłem jeszcze raz i faktycznie problemu już nie ma. Tylko żeby w przeglądarkowej to zostało poprawione

Horizon max HD+MegaSport+Mediabox HD+CI+
120mb/s
Użytkownik
2 0 0

Ja mam inny problem, na tablecie z Android 8 ( rozdzielczość 1024x600), przy pierwszym uruchomieniu mam listę krajów, natomiast nie widzę żadnego przycisku dalej, jakby aplikacja się nie mieściła na ekranie. 

GDA
Pan Abonent ;-)
989 544 44

I tak chyba też się dzieje bo rozdzielczość masz bardzą mała w tym tablecie

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Użytkownik
2 0 0

No tak przypuszczałem, ale miałem nadzieje że da się to jakoś obejść... ale nawet z podłączoną klawiaturą nie można zatwierdzić wyboru kraju.