UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Inspirator
4 3 0

Aplikacja horizon go na androida - brak odtwarzania niektórych programów tv

W dniu dzisiejszym wystąpił problem z oglądaniem kanału Polsat Sport HD w aplikacji Horizon Go na smartfonie (Android). Wielokrotnie próbowałem i za każdym razem pojawia się komunikat o prawdopodobnie słabym sygnale połaczenia internetowego, a na końcu wyświetla: "Niedostępny. Wybrana pozycja nie może być w tym momencie odtwarzana. (-1020)".

Dotyczy to tylko tego jednego kanału - pozostałe (w tym inne kanały sportowe Polastu - Polsat Sport Extra i Polsat Sport News) można oglądać bez problemu.

Sprawdzałem to poza zasięgiem sieci UPC (w domu nie sprawdzałem), wielokrotnie (w ciągu kilku godzin dzisiaj od rana), ale zarówno przy dostępie do internetu po wifi (w firmie w której pracuję), jak i internetu operatora komórkowego (LTE) jest tak samo. Wcześniej nie miałem żadnych problemów z oglądaniem tego kanału. Dodam, że na kompie działa bez problemu. Wyłączenie i włączenie smartfona i ponowna instalacja aplikacji nic nie dały.

Czy ktoś spotkał się z takim problemem i może coś doradzić?

3 ODPOW. 3
Highlighted
Moderator
120 55 36

Re: Aplikacja horizon go na androida - brak odtwarzania niektórych programów tv

@womisz  sprawdziłem to przed chwilą i potwierdzam. Sprawa została przekazana do weryfikacji. Jak tylko pojawi się informacja zwrotna o rozwiązaniu usterki, przekażę ją tutaj.

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC

Highlighted
Moderator
120 55 36

@womisz weryfikowałem ponownie sytuację i kanał obecnie działa poprawnie.

Highlighted
Omnibus
352 130 7

U mnie był na tym kanale problem w czasie meczu Polska - Macedonia. Po kilku minutach oglądania ekran robił się czarny i głos zanikał na kilka sekund, po czym padł doszczętnie i musiałem zmienić na TVP Sport. Tu wszystko było dobrze. Testuję nową wersję aplikacji.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa