UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Inspirator
9 0 0

Apple TV - kiedy?

Niedługo stuknie półtora roku, jak prezes UPC obiecywał szybkie udostępnienie apki Horizon Go na Apple TV.

Wiem, że "szybkie" to pojęcie względne i nieprecyzyjne , zatem może ktoś z Modów wyjaśni jego znaczenie w UPC? Kiedy możemy się spodziewać wersji na Apple TV?

Tagi (1)
44 ODPOW. 44
Highlighted
Tytan
2177 1017 183

Re: Apple TV - kiedy?

Highlighted
Inspirator
9 0 0

Dziękuję, @Pan_Abonent!

Czyli tekst z 31 stycznia 2018, mówiący, że "Frans-Willem De Kloet, prezes UPC Polska (...) zapowiedział, że UPC jeszcze w tym roku planuje uruchomić Horizon Go na platformach Android TV, Amazon Fire, a także w Apple TV." można między bajki włożyć...

W kwestii wyboru platform, to IMHO akurat chyba Amazon Fire nie jest chyba zbyt popularna w Polsce z uwagi na ograniczenia regionalne (nasz kraj ciągle nie jest oficjalnie wspierany)... To już chyba prędzej sensowne byłoby wzięcie się za Roku - wprawdzie tam też jest ten problem (np. HBO GO "się nie da" w Polsce aktywować), ale na zdecydowanie mniejszą skalę.

Highlighted
Tytan
2177 1017 183

Niestety jak widzisz CEO sie zmienil a wraz z nim zmienily sie priorytety

ale co zrobisz? nic nie zrobisz

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
Inspirator
9 0 0

A może po prostu liczy się to, co prezes ma w domu. Albo to, co umie obsługiwać małżonka i dzieci! 

Highlighted
Tytan
1120 607 100

Odsyłam

-------------------------------------------
Highlighted
-
Nie dotyczy

UPC jest chyba jedynym operatorem w Polsce, który w ogóle wydał apke na smart tv, dając de facto kientom darmowy Multiroom. 

Był bym daleki od wieszania na nich psów z powodu wyboru platformy.

Highlighted
Head of Customer Care
453 411 136

@mikolajek napisał(a):

A możę pro prostu liczy się to, co prezes ma w domu. Albo to, co umie obsługiwać małżonka i dzieci! 

A może okazywałbyś trochę więcej szacunku i nie wyjeżdzał ad personam i tak niskim argumentem nie tylko w kierunku prezesa, ale tak w ogóle? Jak połączyłeś te kropki to ja nie wiem, ale jeśli to jest taki żart to wiesz... Strasburger jest wyżej w rankingu.

Do brzegu: w poście wyżej masz wskazany link gdzie znajdziesz nieco więcej informacji.

Moja serdeczna prośba: przeczytaj proszę też Zasady Społeczności UPC, jest tam mowa o życzliwości, której naprawdę chciałbym widzieć więcej w tym naszym pięknym kraju.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Highlighted
Inspirator
9 0 0

Cóż, żart być może nie jest najwyższych lotów, aczkolwiek z perspektywy kilkudziesięciu już lat pracy zawodowej mogę powiedzieć, że może być bliższy prawdy, niż nam się wydaje. Niezależnie od haseł "klient zawsze ma rację", najzupełniej ludzką rzeczą jest podświadome faworyzowanie rozwiązań znanych (lub potrzebnych) sobie...

A określenie, czy moja wypowiedź miała charakter żartu, dość łatwo można poznać po uśmieszku na końcu... Ciekaw jestem natomiast co miało oznaczać "tak w ogóle" w powyższym komentarzu...

A skoro wspomniałem o preferencjach, to szkoda że UPC nie poświęca więcej wysiłku na zbadanie tychże właśnie preferencji użytkowników. Nie widzę takiej możliwości w społeczności, np. w formie polli inicjowanych przez Modów (aczkolwiek sam mogę napisać posta, co chciałbym zobaczyć), a proaktywna obsługa telefoniczna skupia się jedynie na sprzedaży. Oczywiście ten temat nie jest o tym, ale z chęcią dowiedziałbym się, czym kierowano się przy priorytetyzacji rozwoju aplikacji dla różnych platform.

Highlighted
Inspirator
9 0 0

@-napisał(a):

UPC jest chyba jedynym operatorem w Polsce, który w ogóle wydał apke na smart tv, dając de facto kientom darmowy Multiroom. 

Był bym daleki od wieszania na nich psów z powodu wyboru platformy.

W żadnym wypadku nie wieszam psów, zastanawiam się jedynie nad okolicznościami stojącymi za taką, a nie inną kolejnością wypuszczania aplikacji.

A apkę do telewizji online ma już praktycznie każdy większy operator, choćby Vectra, Supermedia, Multimedia, czy Orange (przy czym nie wiem, jakie platformy - poza Androidem i iOS - wspierają).. Nie jest to więc luksus, ani żadna szczególna innowacja na rynku, ale po prostu standard.

Highlighted
-
Nie dotyczy

@mikolajek Ale rozróżnij apke na platformy mobilne (smartfony i tablety), od apki na smart tv. Tej ostatniej nie ma nikt o ile mi wiadomo.

Dlaczego taka kolejność? Tutaj mogę się jedynie domyślać. Pomijając już że Android TV jest zdecydowanie najpopularniejsze (choćby za sprawą wszelkiej maści przystawek), to jednak sporą część można było pewnie wziąć z aplikacji mobilnej na androida, dorabiając jedynie nowe gui przystosowane do sterowania pilotem.

Highlighted
Tytan
1439 822 568

@mikolajek przeczytaj to co napisał wyżej @- i to do czego odesłał Ciebie @Pablo - połącz te fakty i wtedy zrozumiesz dlaczego wybór w pierwszej kolejności padł na te dwie platformy. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Highlighted
Specjalista
70 19 0

@GMateusznapisał(a):

@mikolajek przeczytaj to co napisał wyżej @- i to do czego odesłał Ciebie @Pablo - połącz te fakty i wtedy zrozumiesz dlaczego wybór w pierwszej kolejności padł na te dwie platformy. 

a’propos Pablo, nie sądzisz że mocno godzi w pkt 2 Zasady Społeczności pisząc o robaczywych jabłkach? Pomimo, że odsyłał Mikołajka,  poczułem się urażony skrajnym brakiem szacunku do użytkowników tej platformy Smart Tv. Liczę na sprawiedliwą ocenę i  sankcję

Highlighted
Tytan
2177 1017 183

poczułem się urażony skrajnym brakiem szacunku do użytkowników tej platformy Smart Tv.

ludzie co wami sie dzieje!?

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
Tytan
2522 553 123

@luck1napisał(a):

@GMateusznapisał(a):

a’propos Pablo, nie sądzisz że mocno godzi w pkt 2 Zasady Społeczności pisząc o robaczywych jabłkach? Pomimo, że odsyłał Mikołajka,  poczułem się urażony skrajnym brakiem szacunku do użytkowników tej platformy Smart Tv. Liczę na sprawiedliwą ocenę i  sankcję

A ja nie widzę powodów dla których mógłbyś czuć się urażony. Polecam mieć dystans do siebie