UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Użytkownik
3 2 0

Re: Apple TV - kiedy?

Aplikacji nie da się znaleźć w App Store na Apple TV, czy coś wiadomo kiedy będzie dostępna?

gst
Specjalista
56 11 2

Obawiam się, że Apple procesuje aplikację - AppStore jest bardzo restrykcyjny pod tym względem. Aplikacja zapewno może pojawić się w każdej chwili. Ja już czekam

TV Max, HBO / HBO GO, Eleven Sports, Canal+ Prestige, Polsat Sport Premium + Horizon TV na Apple TV 4K
Internet 500 Mb/s
Specjalista
64 16 0

@gstnapisał(a):

Obawiam się, że Apple procesuje aplikację - AppStore jest bardzo restrykcyjny pod tym względem. Aplikacja zapewno może pojawić się w każdej chwili. Ja już czekam

Długo weryfikowane jak na obecny standard AppStore (1-2dni). Kiedys faktycznie potrafili tygodniami zatwierdzać a czasem zabierało to im nawet miesiące Ale nic to - piłka po stronie Apple. Jestem ciekaw, czy może na to wpływać brak obsługi AirPlay w apce mobilnej.

Tytan
1439 822 568

Walidacja aplikacji dla Android TV trwała 2 dni, Apple robi to już ponad tydzień . W momencie gdy otrzymamy potwierdzenie to dam Wam znać.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Specjalista
64 16 0

Dzięki  

Pracuję w UPC
116 68 9

Szanowni,

Apple wczoraj ok. 20:00 czasu polskiego udostępniło po kilkunastu dniach walidowania Aplikacje. Jest już dostępna w Appstore -> 

https://apps.apple.com/pl/app/horizon-tv-app/id1456233801

Oficjalny komunikat prasowy -> http://media.upc.pl/63918-aplikacja-horizon-go-na-urzadzeniach-apple-tv

Highlighted
Inspirator
9 0 0

Dzięukuję za notyfikację, @Darek.

Zainstalowałem na ATV4 / tvOS 12.3 i... Korzystać się zbytnio nie da :(

Każda próba przeglądania zawartości innej niż programy TV odtwarzane na bieżąco kończy się "wywaleniem się" aplikacji. Nie trzeba nawet niczego otwierać, wystarczy przewijać np. listę dostępnych filmów w prawo...

Jak u innych?

gst
Specjalista
56 11 2

Ja przed chwilą zainstalowałem na Apple TV 4K. Logowanie bez zarzutu, otwarcie aplikacji bardzo szybkie. Błyskawiczne uruchamianie kanałów telewizyjnych. Wielku plus w porównaniu np. do aplikacji na Windows 10. 

Oglądam sobie właśnie powtórkę treningów F1 z dzisiaj, jakość bez mega szału, ale jest całkiem przyzwoicie. 

Włączyłem losowy serial z kanału HBO GO - działa szybko i bez problemu. 

EDIT: Zmieńcie tą czcionkę z komunikatu - nie pasuje totalnie (zdjęcie) IMG_3999.jpeg

Niebieski ekran powilatny też nie pasuje - już lepiej, by był ciemnogranatowy lub czarny. 

TV Max, HBO / HBO GO, Eleven Sports, Canal+ Prestige, Polsat Sport Premium + Horizon TV na Apple TV 4K
Internet 500 Mb/s
Pracuję w UPC
116 68 9

@gstnapisał(a):

EDIT: Zmieńcie tą czcionkę z komunikatu - nie pasuje totalnie (zdjęcie) IMG_3999.jpeg

@gst Słuszna uwaga i czcionkę do zmiany już zgłosiliśmy na etapie testów do dostawcy, czekamy na implemetacje w którmyś ze sprintów.

Pracuję w UPC
116 68 9

@mikolajek 

Aplikacja była testowana i działa na Apple TV 4'ej generacji. Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne Apple TV i zainstalowac samą Apke?

gst
Specjalista
56 11 2

Mam pytanie, czemu aplikacja Horizon TV nie wyświetla się w AppStore dla iOS jako dostępna dla Apple TV? 

Np. Netflix czy HBO GO pokazuje, że oprócz wersji na iPhone, jest także dla iPada i Apple TV. W przypadku Horizona wyświetla się tylko iPad. 

IMG_4007.png IMG_4008.png IMG_4006.png

Internet 500 Mb/s
Tytan
1439 822 568

@Darek rzucisz okiem? 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Pracuję w UPC
116 68 9

@gstnapisał(a):

Mam pytanie, czemu aplikacja Horizon TV nie wyświetla się w AppStore dla iOS jako dostępna dla Apple TV? 

Np. Netflix czy HBO GO pokazuje, że oprócz wersji na iPhone, jest także dla iPada i Apple TV. W przypadku Horizona wyświetla się tylko iPad. 

@gst Wynika to z faktu, że aplikacja na Apple TV nie jest 1 do 1 w takiej samej ilości krajów jak aplikacja na iOS.

Specjalista
64 16 0

@Dareknapisał(a):

@gstnapisał(a):

@gst Wynika to z faktu, że aplikacja na Apple TV nie jest 1 do 1 w takiej samej ilości krajów jak aplikacja na iOS.

Odnośnie App Store, dlaczego prezentowane tam przykładowe ekrany aplikacji wprowadzają w błąd użytkownika, sugerując, że mobilna aplikacja obsługuje AirPlay tak jak ma to miejsce we wszystkich pozostałych krajach (UPC łącznie z Virgin Media, Ziggo i Telenetem)?

Zrzut ekranu 2019-07-19 o 22.47.49.png 

gst
Specjalista
56 11 2

U mnie na Apple TV 4K mam zaktualizowaną wersję aplikacji Horizon - v. 2.0 (update 09.09.2019)

Lista zmian:

The new version app contains some bug fixes and new features.

Miejmy nadzieję, że aplikacja będzie bardziej stabilna od poprzedniej wersji. 

Internet 500 Mb/s