UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Highlighted
Tytan
1120 607 100

Re: Apple TV - kiedy?

@luck1napisał(a):

@GMateusznapisał(a):

@mikolajek przeczytaj to co napisał wyżej @- i to do czego odesłał Ciebie @Pablo - połącz te fakty i wtedy zrozumiesz dlaczego wybór w pierwszej kolejności padł na te dwie platformy. 

a’propos Pablo, nie sądzisz że mocno godzi w pkt 2 Zasady Społeczności pisząc o robaczywych jabłkach? Pomimo, że odsyłał Mikołajka,  poczułem się urażony skrajnym brakiem szacunku do użytkowników tej platformy Smart Tv. Liczę na sprawiedliwą ocenę i  sankcję

Jak bys mi napisal dziurawy szpiegujacy android ktory jest w wiecznej beta to bym sie na pewno nie obrazil.

Przemysl swoj post bo ja do niego podchodze z wielkim usmichem na twarzy.

-------------------------------------------
Highlighted
Specjalista
70 19 0

@Pablonapisał(a):

@luck1napisał

a’propos Pablo, nie sądzisz że mocno godzi w pkt 2 Zasady Społeczności pisząc o robaczywych jabłkach? Pomimo, że odsyłał Mikołajka,  poczułem się urażony skrajnym brakiem szacunku do użytkowników tej platformy Smart Tv. Liczę na sprawiedliwą ocenę i  sankcję

Jak bys mi napisal dziurawy szpiegujacy android ktory jest w wiecznej beta to bym sie na pewno nie obrazil.

Przemysl swoj post bo ja do niego podchodze z wielkim usmichem na twarzy.

Przemyślałem i napisałem z pełną świadomością i nie była to bynajmniej wycieczka pod Twoim adresem żeby nie kręcić off topica, skąd statsy dot popularności platform SMart TV?

Highlighted
Tytan
1120 607 100

StatCounter-os_combined-PL-monthly-201804-201904.png

StatCounter2-os_combined-PL-monthly-201804-201904.png

Smart-TV-operating-system-shares.png

Highlighted
Head of Customer Care
453 411 136

@mikolajek napisał(a):

Cóż, żart być może nie jest najwyższych lotów, aczkolwiek z perspektywy kilkudziesięciu już lat pracy zawodowej mogę powiedzieć, że może być bliższy prawdy, niż nam się wydaje. Niezależnie od haseł "klient zawsze ma rację", najzupełniej ludzką rzeczą jest podświadome faworyzowanie rozwiązań znanych (lub potrzebnych) sobie...

A określenie, czy moja wypowiedź miała charakter żartu, dość łatwo można poznać po uśmieszku na końcu... Ciekaw jestem natomiast co miało oznaczać "tak w ogóle" w powyższym komentarzu...

A skoro wspomniałem o preferencjach, to szkoda że UPC nie poświęca więcej wysiłku na zbadanie tychże właśnie preferencji użytkowników. Nie widzę takiej możliwości w społeczności, np. w formie polli inicjowanych przez Modów (aczkolwiek sam mogę napisać posta, co chciałbym zobaczyć), a proaktywna obsługa telefoniczna skupia się jedynie na sprzedaży. Oczywiście ten temat nie jest o tym, ale z chęcią dowiedziałbym się, czym kierowano się przy priorytetyzacji rozwoju aplikacji dla różnych platform.

Preferencje prezesa czy też jego rodziny pod kątem oglądania TV mające wpływ na decyzje biznesowe największego operatora kablowego w Polsce?  W małych firmach rodzinnych może i owszem, dzieją się takie rzeczy, ale w dużym korpo? Nie, to nie tak.

Nie zaproszę Cię od kuchni i nie pokażę jak i co robimy badając preferencje userów - nie mogę zdradzić warsztatu, ale wiedz proszę, że tęgie główki nad tym pracują. Co do innych sposobów badania preferencji, np. tutaj - mam dalekosiężne plany pod kątem rozwoju Społeczności UPC, tyle powiem 

"Tak w ogóle" miało oznaczać "tak w ogóle", nic więcej. Może lekkie złapanie za rękaw  i powiedzenie "Hej, jak śmieszkować to śmieszkować, ale bez ad personam do kogokolwiek, OK?". Do you feel me?

Co do priorytetyzacji rozwoju apek - patrz mój drugi akapit z tego posta. Ciekawe zestawienie wrzucił natomiast @Pablo w tym miejscu.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Highlighted
gst
Specjalista
58 11 2

Horizon GO po prostu będzie musiało się pojawić na Apple TV, bo wymusi to konkurencja. 

Wierzę, że myCanal jest bliżej niż nam się wydaje, a tam aplikacja na Apple TV po prostu jest i działa. 

TV Max, HBO / HBO GO, Eleven Sports, Canal+ Prestige, Polsat Sport Premium + Horizon TV na Apple TV 4K
Internet 500 Mb/s
Highlighted
Tytan
1120 607 100

Co takiego superqnckiego wnosi apka mycanal ? Dostep do linearnego kontentu Canal+? Jakas blizej nieokreslona biblioteka vod?

Mam caly pekiet TV wszystkie mozliwe premki i zatrzymac sie dla mnie na kanalach typu HBO albo Canal+ to rzadkosc (nie jestem kibicem to moze przez to)

MyCanal to poraz kolejny twor dla bardzo waskiego grona uzytkownikow. (Patrzac na rynek taki wlasnie wyciagam wniosek)

O ile HBO Go ma szanse z powodu kilku produkcji HBO ktore maja juz status kultowych to co yakiego ma Canal+ (podkreslam nie jestem kibicem)

Fajnie bylo by miec dane jaki jest odsetek klientow ktorzy nie przedluzaja subskrypcji serwisiw streamingowych po bezpłatnym okresie testowym.

Highlighted
Tytan
1439 822 568

Zgodzę się z faktem, że w dobie dzisiejszych serwisów streamingowych i na tle konkurencji, Canal+ dla kogoś kto sportu nie ogląda, wypada nad wyraz słabo. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Highlighted
Specjalista
70 19 0

@GMateusznapisał(a):

Zgodzę się z faktem, że w dobie dzisiejszych serwisów streamingowych i na tle konkurencji, Canal+ dla kogoś kto sportu nie ogląda, wypada nad wyraz słabo. 

To jest stanowisko pracownika UPC?

Highlighted
-
Nie dotyczy

@Pablonapisał(a):

Co takiego superqnckiego wnosi apka mycanal ? Dostep do linearnego kontentu Canal+? Jakas blizej nieokreslona biblioteka vod?

W przypadku linearnego dostępu do C+  zobowiązanie jest na kilkanaście miesięcy.Jestem ciekawy czy streaming zaoferuje w Polsce również jakość przynajmniej 1080p.W zamierzeniu podobno ma to być odpowiedź na ekspansję Netflixa.

Highlighted
Tytan
1439 822 568

@luck1 napisał(a):

@GMateusznapisał(a):

To jest stanowisko pracownika UPC?

Czy to że pracuje dla UPC ograniczna moją wolność słowa i myślenia? Content filmowy w pakietach Canal+ jest słaby, a sportu oglądam bardzo nie wiele, co za tym idzie dla mnie pakiety Canal+ są bezwartościowe i to jest moja opinia, do której mam prawo. Zaskoczę Cię jeszcze bardziej - nie oglądam prawie w ogóle telewizj linearnej i jeśli już znajdę tę chwilę czasu, aby włączyć telewizor, to korzystam z Netflixa lub HBO GO. 

Highlighted
Inspirator
3 2 0

@Kamilnapisał(a):

Ciekawe zestawienie wrzucił natomiast @Pablo w tym miejscu.

Chciałem zauważyć że w powyższym zestawieniu 2 pierwsze wykresy w ogóle nie dotyczą Apple TV. Statystyki z przytoczonej strony dotyczą użycia przeglądarek internetowych. W systemie tvOS którego używa Apple TV nie ma przeglądarki internetowej więc nie jest uwzględniony w tych zestawieniach. Poza tym pierwszy wykres dotyczy tylko telefonów komórkowych a nie tv boxów. Także jedynie trzeci kołowy wykres dotyczy TV boxów. Jako że tvOS/AppleTV nie jest w nim wyszczególniony można uznać że 23% które jest oznaczone jako Other w większości dotyczy Apple TV. Jest to oczywiście mniej niż 40% Androida jednak w dalszym ciągu jest to spora liczba osób.

Natomiast z innych statystyk które można znaleźć na https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1525251974 wynika że Apple TV jest platformą, w której przyrost liczby użytkowników zwiększył się o największy procent z roku 2017 na 2018.

Highlighted
Tytan
1439 822 568

Odpowiadając na pytanie zawarte w nazwie tematu - od dzisiaj. Więcej info tutaj.

Highlighted
Inspirator
3 2 0

@GMateusznapisał(a):

Odpowiadając na pytanie zawarte w nazwie tematu - od dzisiaj. Więcej info tutaj.

No i to jest konkretna informacja

Highlighted
-
Nie dotyczy

@GMateusz  dobrze rozumiem, że na apple tv kanały są identyczne jak dla androida tv, tj to samo co dla horizon go bez TVN-ów ?

Highlighted
Tytan
1439 822 568

Tak dokładnie. Podobnie będzie to wyglądało dla kolejnych platform TV, chyba, że nadawca zmieni zdanie i uda się nam dogadać.