UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Użytkownik
3 1 0

Brak TV na zywo w apce HorizonTV dla AndroidTV Xiaomi Mi Box

Hej Czy ktos z Was posiada Xiaomi Mi Box z AndroidTV i uzywa tam aplikacji Horizon TV? U mnie diagnostyka pokazuje pełna predkosc, ale nie moge ogladac tv na zywo, dowolnie wybrany kanał HD lub SD działa z max 10 sekund i zaczyna krecic kółkiem ze buforuje i nigdy nie przestaje. Co ciekawe filmy i seriale w aplikacji odtwarzaja sie bez problemów, a nawet w Replay tv moge wlaczyc cos co chwilke temu było na kanale i działa. Nie działa jedynie LiveTV. Na telefonie z Androidem i PC w przegladarce wszystko dziala. Problem jest jedynie z Xiaomi Mi Box.
Czy ktos moglbys sprawdzic czy mu działa poprawnie? Predkosc WiFi nie jest problemem bo Youtube 4k/60 działa no i reszta rzeczy VOD w HorizonTV też działa oprocz telewizji Live. Aplikacja najnowsza z Play Store, Android TV wersja 8.:( Nie wiem co zrobic? Gdzie moge to zgłosić? Zrobiłem nawet reinstall Xiaomi Mi Boxa ale problem nie ustapił.

12 ODPOW. 12
Debiutant
1 0 0

Re: Brak TV na zywo w apce HorizonTV dla AndroidTV Xiaomi Mi Box

Taka sama sytuacja u mnie na Mi BOX,  diagnostyka w porządku, prędkość powyżej 100mbit/s, problemy zaczęły się dziś po 18:00.

Użytkownik
2 1 1

Re: Horizon GO na smart tv

Problem jest z usługą Horizon TV, a nie z Mi Box, mam ten sam problem na NVidia TV oraz na telewizorze Sony (z Android TV). Pewnie skończą się mecze LM i zacznie działać.

Użytkownik
2 1 0

U mnie dokładnie ten sam problem. Reinstalacja aplikacji nie pomaga. Co się stało, jakieś pomysły?

Moderator
92 48 28

Cześć Wszystkim,

przekazałem sprawę do weryfikacji oraz ustalenia przyczyny utrudnień. Jak tylko otrzymamy feedback, pozostawimy informacje tutaj. 

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC

Użytkownik
2 0 0

To samo dzieje się z Ferguson FBOX ATV z AndroidTV ver. 7.0, od 27.11 rano.

Moderator
92 48 28

Dzięki @Cider73 za dodatkowy przykład  

Mamy potwierdzoną awarię dotyczącą aplikacji Horizon TV dla w/w urządzeń.

Tak jak wspomniałem wcześniej, jak tylko pojawią się jakieś dodatkowe informacje w temacie to zostawię je tutaj

Pozdrawiam

Adrian

Użytkownik
2 0 0

Wczoraj wieczorem spędziłem prawie godzinę z technikiem od UPC analizując i wykluczając kolejne przyczyny. Dzisiaj z producentem i jego Firmawarem. Wychodzi na to, że to kwestia optymalizacji aplikacji lub jakiegoś buga Androida. Niestety, ręce za krótkie, żeby to zweryfikować. Ale może ktoś?  

Użytkownik
2 1 0

U mnie już działa w porządku, chyba naprawili. Dziękuję wszystkim za pomoc.

Moderator
92 48 28

@pimpek @Cider73 @anakonieczny @mr3z  sprawdźcie u siebie czy obecnie działa poprawnie.

Edit. potwierdzam, że usterka została usunięta.

Pozdrawiam 

Adrian

Tagi (1)
Użytkownik
2 1 1

Potwierdzam, działa.

Użytkownik
3 1 0

Bardzo dziękuję @Adrian  za Twoją pomoc i zaangażowanie w tej sprawie. U mnie również już wszystko działa i mam nadzieję że tak już zostanie .

Moderator
92 48 28

W takim razie jak większość potwierdza poprawnie działanie to temat zamykam

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru 

Adrian