UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
11 2 0

HORIZON GO i CONNECT BOX

Witam,

Mam problem z aplikacją Horizon Go na androidzie. Aplikacja nie funkcjonuje poprzez WIFI. Na LTE wszystko jest ok. Podejrzewam że chodzi o to, że dla WIFI korzystam z Connect Boxa a nie z dekodera Horizon. Da się coś z tym zrobić? 

Pozdrawiam

18 ODPOW. 18
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Re: HORIZON GO i CONNECT BOX

@hermi witaj w społeczności!

To czy korzystasz z wifi z ConnectBoxa, Horizona czy też swojego routera nie ma tu znaczenia. A czy internet po wifi działa Tobie bez przeszkód?

Inspirator
11 2 0

@-

tak, internet po wifi działa idealnie.

Próbówałem już odinstalować i zainstalować ponownie aplikację Horizon Go, ale też nie pomogło. Generalnie aplikacja zawiesza się na ekranie startowym, a jeśli już się włączy to treści nie da się oglądać - wyskakuje komunikat o słabym połączeniu.

Spróbuję jeszcze zainstalować Horizon Go na innym urządzeniu z androidem, aby wykluczyć ewentualnie winę mojego telefonu. 

-
Nie dotyczy

@hermi to dobry pomysł, spróbuj na innym urządzeniu i daj znać.

Inspirator
11 2 0

@-

Sprawdziłem. Na innym urządzeniu jest dokładnie ten sam problem. Znalazłem wzmiankę o podobnym problemie na niemieckim forum UPC i tam chodziło o zmianę jakiś ustawień w dekoderze horizon, ale do końca nie ogarnąłem..

Tytan
2328 534 105

@hermi

A znajdź ten wątek z niemieckiego forum i go tu wklej to może uda nam się przetłumaczyć

https://zanimnapiszesz.info
Inspirator
11 2 0

Tytan
2328 534 105

Masz Horizona? Jak tak to czy działa on jak router (lub AP)? Jak tak to wyłącz w nim Wi-Fi

https://zanimnapiszesz.info
Inspirator
11 2 0

Mam horizona i connect boxa. Wifi w Horizonie jest wyłączone. Horizon nie jest też podłączony do connect boxa kablem sieciowym.(może powinien?)

Pracuję w UPC
43 22 11

@herminapisał(a):

Aplikacja nie funkcjonuje poprzez WIFI. Na LTE wszystko jest ok. 

Pozdrawiam

Możesz opisać co się dzieje? Jakiś komunikat się pojawia? 

Inspirator
11 2 0

@Pocokomulama

Generalnie na wifi aplikacja bardzo "zamula" i wolno się uruchamia (Ok 1 min). Gdy juz sie otworzy i próbuje odtworzyć jakiś program otrzymuje takie komunikaty (załączam printscreeny)Screenshot_20180929-202310_Horizon Go.jpg

Screenshot_20180929-202227_Horizon Go.jpg

Tytan
2052 811 71

@hermi

Proszę spróbować uruchomić telefon ponownie.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
11 2 0

@KOCUREK1970

Nadal bez zmian. Jak pisałem już wcześniej, winę po stronie mojego  telefonu raczej można wykluczyć ponieważ problem występuje również na innych urządzeniach. 

Zawodowiec
166 35 9

pokaż nam eter swojego wifi przez aplikacje wifi analyzer dla 2.4GHz oraz 5GHz(chyba że komórka go nie obsługuje)

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
Inspirator
4 2 1

Mam dokładnie ten sam problem! Czy autorowi wątku udało sie go rozwiązać?