UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Inspirator
11 2 0

Re: HORIZON GO i CONNECT BOX

@krupniok200

Co mam dokładnie pokazać z tej apki?

@Dark0

Witam,

Poddałem się.Problem dalej występuje. Resetowałem Connect Boxa i też nie pomogło.

Na PC (Windows 10) horizon.tv działa bez problemów, więc problem dotyczy tylko androida. (IOS nie testowałem)

Problem mam też z aplikacją LiveScore - na Wifi bardzo długo się włącza i mija około minuty zanim mogę zobaczyę wyniki. Na LTE aplikacja działa bez problemów

#EDIT

Proszę nie dublować postów, tylko edytować już istniejące.

GMateusz

Tytan
917 574 77

Na CB masz ip v6 czy ip v4 ?

-------------------------------------------

hosting
Inspirator
4 2 1

Udało mi się rozwiązać ten problem. Okazuje się, że przyczyną jest adresacja IPv6.

W tej sytuacji należy zalogować się do Connect Box'a i w opcjach wejść w Ustawienia zaawansowane -> DHCP. Tam w sekcji DHCP IPv6 przestawić opcję "Typ autokonfiguracji" na "Stan" i zapisać zmiany. Po odłączeniu i ponownym podłączeniu telefonu do WiFi problem powinien ustąpić. Niestety jest to rozwiązanie, które działa do restartu Connect Box'a, gdyż wtedy to ustawienie przestawia się automatycznie w tryb "Brak stanu".

Drugą, trwałą możliwością jest zalogowanie się do Mojego UPC i tam w sekcji Pomoc -> Internet -> należy zaznaczyć opcję "Brak możliwości połączenia się z VPN, grami sieciowymi, brak opcji Bridge, Brak opcji Port Forwarding". Następnie należy zatwierdzić chęć zmiany ustawień Connect Box'a do IPv4. Po kilku godzinach router powinien się zrestartować i Twój problem powinien ustąpić na stałe.

Inspirator
11 2 0

@Dark0

Bardzo dziękuję! Przetestowałem pierwsze rozwiązanie i problem już nie występuje.

Pozdrawiam!