UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

Re: Horizon GO na smart tv

Bardzo mnie cieszy zapowiedź Prezesa @Frans-Willem udostępnienia w tym roku aplikacji Horizon GO na telewizory z Androidem.

Jeżeli tak się stanie to moje obawy staną się płonne i będzie można zrezygnować z opłaty za MR

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Użytkownik
1 0 0

chciałem tylko zauważyć że taka multimedia udostępnia taką aplikację

Omnibus
336 282 28

Witaj,

Prowadzimy dyskuję o apce od UPC, fajnie że inni operatorzy taką mają tylko powiedzi mi proszę co twoja wypwiedź

@kfahoonapisał(a):

chciałem tylko zauważyć że taka multimedia udostępnia taką aplikację

wnosi do tej dyskusji ?

Kompletnie nic

Bądź człowiekiem, przeczytaj !
https://zrzutka.pl/w358u9
Omnibus
304 72 3

@GDAnapisał(a):

Bardzo mnie cieszy zapowiedź Prezesa @Frans-Willem udostępnienia w tym roku aplikacji Horizon GO na telewizory z Androidem.

Jeżeli tak się stanie to moje obawy staną się płonne i będzie można zrezygnować z opłaty za MR

Jedna z tych obietnic, które nic nie ZMIENIłY ani nie wniosły nic nowego do oferty UPC.

Moduł CI+
Pracuję w UPC
40 46 4

@Szeptacz W innych spółkach Liberty Global sa juz oficjalne zapowiedzi, więc cierpliwości. Link -> https://www.broadbandtvnews.com/2018/11/18/dutch-ziggo-to-launch-android-tv-app/

Omnibus
304 72 3

Przecież artykuł wskazuje na rynek holenderski.

A jak doświadczenie wskazuje polski rynek traktowany jest  trochę jak ogon w Liberty Global

Moduł CI+
Adept
2 0 0

Cześć

rozmawiałem na infolinii i dowiedziałem się że trwają testy na Android TV oraz inne platformy TV?

Pytanie pozostaje jednak otwarte kiedy te aplikacje będą dostępne dla użytkowników?

Może moderatorzy wiedzą coś więcej...

Highlighted
Moderator
669 461 120

@dantheman niestety na tą chwilę są to informacje poufne. Mogę jedynie zdradzić, że testy aplikacji przebiegły bardzo dobrze. Odzczucia wszystkich testerów aplikacji były pozytywne. Wymaga ona jednak dopracowania, aby w finalnej wersji, która zostanie wypuszczona na rynek nie okazało się, że pełna jest prostych do usunięcia bugów. Uprzedzam pytania, które się pojawią - nie angażujemy klientów (nawet tych ze Społeczności UPC) w testy tejże aplikacji. Gdy będę mógł coś więcej napisać na ten temat, to zapewniam, że z pewnością to zrobię.