UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Moderator
838 551 141

Re: Horizon GO na smart tv

@Szeptacz napisał(a):

@GMateusz

- bez dodatkowych kosztów

- zawierająca bibliotekę VOD

-z funkcją replay

Pisząc o satysfakcji klientów odnosisz się do opinii osób trzecich,  czy to bezpośrednio wyciągnięte wnioski?

A więc:

- traktujemy to jako kolejną platformę tak jak iOS lub Android, nie widzę więc podstaw do naliczania opłat i zgodnie z tym co wiem, będzie to opcja darmowa

- tak, jak najbardziej

- oczywiście, ale z ograniczoną ilością dostępnych audycji tak jak normalnie ma to miejsce na wszystkich platformach w sieci UPC

Pisząc o satysfakcji biorę pod uwagę opinię użytkowników końcowych (klientów UPC, pracowników UPC), apka była/jest testowana zarówno przez osoby "techniczne" jak i laików, którzy chcą po prostu, żeby było i dobrze działało. Największe wady aplikacji zostały już dopracowane, systematycznie usuwamy kolejne pojawiające się błędy (wynikają głównie z dużego zróżnicowania urządzeń klientów) i czekamy na pozytywne zakończenie rozmów dotyczących kwestii prawnych i licencyjnych, które nasza firma odbywa z wieloma nadawcami. To właśnie ta ostatnia kwestia powoduje, że aplikacja nie jest jeszcze dostępna dla klientów. Także trzymajmy kciuki, aby odpowiednie osoby się ze sobą dogadały. W mojej opinii pod kątem technicznym jest gotowa, aby wypuścić ją na rynek.

Omnibus
410 94 3

Aplikacja zapowiada się dość obiecująco.Lepiej dłużej poczekać tak by było przygotowane właśnie w imię obopólnej satysfakcji operator-klient.

Dzięki za info.

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Inspirator
7 2 0

Trzeba cześciej wchocdzić na te formu, tyle wiadomości! Nie miałem świadomości, że wejdzie na Android TV. Niezależnie w jaki sposób będzie to udostępniane (płatnie, odpłatnie), zawsze to ciekawa alternatywa dla multiroomu. 

To jest naprawdę super wiadomość! Jeszcze jakby dali układanie własnych list ulubiuonych to byłbym w siódmym niebie

Innowator
15 4 0

Cześć,

jestem nowym użytkownikiem forum, stąd proszę o wyrozumiałość.

Wczesną jesienią, odwiedzając rodzinę w Szwajcarii (niemieckojęzyczna część) miałem okazję korzystać na ich tablecie z aplikacji mobilnej. Byłem bardzo zaskoczony, że pozwolił on na klonowanie ekranu na telewizorze. Po powrocie do domu chciałem spróbować tego samego u siebie w domu (mam iphone i apple TV) ale niestety opcja Airplay jest niedostępna. Podrążyłem temat, okazuje się, że zarówno szwajcarskie UPC jak i czeskie, słowacki, węgierskie, rumuńskie itd udostępniają funkcjonalność, poza jednym - polskim! Co więcej - w większości przypadków funkcja działa od wersji 2.3.34 tj od końcówki lipca a więc od pół roku.

Pytanie dlaczego funkcja ta nie jest dostępna w naszej wersji oprogramowania, tym bardziej, że screeny w itunes (https://itunes.apple.com/pl/app/horizon-go-polska/id872482485?mt=8) sugerują wyraźnie możliwość klonowania ekranu (na dowód zrzut ekranu - ze wskazówką)

Zrzut ekranu 2019-01-25 o 00.08.12.png

Moderator
838 551 141

Nie macie innego forum do hejtowania? @luck1 przyszedł, zapostował, grzecznie podzielił się opinią i pokazał, że da się to zrobić nie łamiąc Zasad Społeczności UPC. Porozmawiam z osobami odpowiedzialnymi, za funkcjonalność aplikacji Horizon GO i dam znać. Nie wykluczone wszakże, że gdy pojawi się Horizon GO na Smart TV funkcjonalność aplikacji Horizon GO na platformy Android/iOS również z czasem ulegnie zmianie.

@zylx jeszcze raz post w stylu, że ktoś tutaj jest złodziejem to lecisz na miesiąc.

@Szeptacz ja natomiast przy porannej kawie, dosyć mam kasowania Twoich postów i to mi podnosi ciśnienie.

Nauczyciel
664 157 24

@GMateusz, proszę byś czytał z zrozumieniem. Nikogo tutaj nie nazwałem złodziejem. Proszę, nie wciskaj mi w usta czegoś, czego nie powiedziałem. 

Gdy będziesz rozmawiał z osobami odpowiedzialnymi za funkcjonalność Horizona GO, zapytaj proszę czy jest szansa na zaprzestanie blokowania miracast, hdmi i mhl oraz czy są szanse na AirPlay i Chromecast. Wszystkie te funkcjonalności działają w innych krajach gdzie jest Horizona Go/Zigoo GO. 

Korzystając z okazji, przypominam że ciągle na stronie https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006968 widnieją nieprawdziwe informacje w pkt 3. Horizona GO nie działa w przeglądarce Safari. Działa natomiast w przeglądarkach korzystających z Microsoft PlayReady (Edge) i widevine CDM (Chrom, Chromium, Opera, Firefox, Vivaldi etc). Nie jest również wymagane posiadanie dodatku Silverlight (ktory zostal porzucony i jest potencjalnie niebezpieczny), jak i dodatku Adobe Flash (który wkrótce zostanie porzucony i również stanowi ryzyko bezpieczeństwa) Zostało to już zweryfikowane przez któregoś z moderatorów, jednak mimo upływu kilku tygodni, strona ciągle podaje nieprawdziwe informacje, co może wprowadzać w błąd. Mógłbyś zainterweniować w tej sprawie?

PS: Kawa też podnosi ciśnienie 

Innowator
15 4 0

Niestety, pomimo MS PlayReady na Edge (Xbox one), usługa na tym urządzeniu również nie działa, stąd kolejna uprzejma uwaga do Pana Moderatora o weryfikację z odpowiednią jednostką.

Pozdrawiam

Omnibus
410 94 3

Nie tylko dobra kawa pobudza krążenie krwi, ale też zimny prysznic.

Dlatego dam "lajka" za post @luck1.

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Adept
1 0 0

Czy ten nowy Hortizon Go na Android TV będzie wymagał pakietu z dekoderem Horizon?

Pytam, bo zmieniam umowę, aktualnie dekoder Horizon mnie nie satysfakcjonuje ze względu na brak trybu bridge, a w Horizon Go upatruję możliwości dostepu do reply tv w pakiecie z mediaboksem.

Profesor
1510 406 77

Nie prościej przy zmianie umowy dokonać dekonsolidacji usługi i poprosić o osobny modem?

https://zanimnapiszesz.info
Innowator
15 4 0

ze szwajcarskich wojaży mam jeszcze dwa spostrzeżenia dot Replay TV - nie trzeba mieć do tego PVR Horizon - działa na wspomnianej wcześniej apce (podobnie jak u nas) z tą różnicą, że można to w prosty sposób wrzucić na ekran TV via Airplay a co więcej - w salonie jest zwykły mediabox Cisco i działa na nim Replay TV.

Można? można!

Panowie specjaliści z UPC od UX - macie gotowe rozwiązanie - stare PVR w CH uciągają znacznie większy content niż w PL - dlaczego tego nie udostępniacie?

Nauczyciel
664 157 24

@GMateusznapisał(a):

Porozmawiam z osobami odpowiedzialnymi, za funkcjonalność aplikacji Horizon GO i dam znać. Nie wykluczone wszakże, że gdy pojawi się Horizon GO na Smart TV funkcjonalność aplikacji Horizon GO na platformy Android/iOS również z czasem ulegnie zmianie.

@GMateusz, udało się porozmawiać i czegoś dowiedzieć? Masz może jakieś wieści do przekazania w sprawie MHL, HDMI, Miracast, Chromecast i AirPlay?

Moderator
838 551 141

@zylx na razie prace trwają nad jak najszybszym zaprezentowaniem aplikacji, co do jej szczegółów nie ujawnię ich przed premierą samej aplikacji. 

Specjalista
45 34 1

Z ciekawości kiedy udostępnicie aplikację w pierwszym kwartale się doczekamy ?  

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Highlighted
Moderator
838 551 141

@szczepaniu mocno na to wszyscy liczymy, w następnych dniach będę mieć więcej informacji.