UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Tytan
1996 796 70

Re: Horizon GO na smart tv

@luck1napisał(a):
Nie prościej byłoby dogadać się i na zasadzie wzajemności  w zamian za „uwolnienie” Horizona na smart TV  zainstalować w Horizonie apki IPLA/Eleven i Player/EuroSport  oraz pozostałych dostawców (np. Filmbox, HBO a nawet myCanal jeśli wejdzie)? 

Jedyna wzajemność w biznesie, to wzajemność finansowa - biznesowa filantropia nie istnieje.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
625 158 5

@GMateusz 

Troszke czasu juz mineło od Twojego ostatniego posta w tym temcie. Jesli można podpytać sprawy zmierzająw pozytywnym kierunku czy jednak przyjdzie jeszcze poczekać dłużej na rozwiązanie sytuacji?

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Moderator
1337 808 538

@Szeptacz napiszę ile mogę. Nie udało nam się dogadać z nadawcą, który od dłuższego czasu blokuje wdrożenie naszej aplikacji (a raczej to oni nie chcieli się z nami dogadać, mniejsza o to). Aplikacja zostanie wdrożona z pominięciem całego kontentu od tego nadawcy, to jedyne rozwiązanie. Lepsza będzie taka wersja niż żadna. Na dniach startują testy wewnętrzne wersji po poprawkach i bez wspomnianego nadawcy. Liczę na jak najszybszą zgodę, że wypuszczamy na rynek. 

Niestety przy wdrażaniu takich aplikacji czas płynie zupełnie inaczej (co dodatkowo mocno opóźnił wspomniany wcześniej nadawca)...

Nauczyciel
625 158 5

Ok, dzięki za info w tym temacie..

Układ i ilość kanałów czyli oferowanego kontentu w wersji mobilnej będzie się różnił od tej na smat tv?Tak mogę zrozumieć Twoją wypowiedź?

Chyba, że to jest na razie objęte tajemnicą.

.....................................................................................................
Moderator
1337 808 538

Dokładnie o to chodzi. Inny jest zakres kanałów i układ w telewizji linearnej, Horizon Go w domu, Horizon Go poza domem i inny będzie niestety w Horizon Go na Smart TV. Wynika to z tego, że dla każdego jednego "medium" jeśli tak można to nazwać, obowiązuje inna umowa o nadawanie.

Omnibus
331 120 6

No to wreszcie jakieś konkretne dobre informacje. Pamiętajcie tylko by zabezpieczyć taką apkę sparowaniem z IP abonenta. W przeciwnym razie szybko spadnie wam ilość abonentów tv, a ja nie chcę dopłacać za cwaniaków.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
gst
Specjalista
50 10 2

@GMateusznapisał(a):

Dokładnie o to chodzi. Inny jest zakres kanałów i układ w telewizji linearnej, Horizon Go w domu, Horizon Go poza domem i inny będzie niestety w Horizon Go na Smart TV. Wynika to z tego, że dla każdego jednego "medium" jeśli tak można to nazwać, obowiązuje inna umowa o nadawanie.

Czy możesz zdradzić czy będą aplikacje na Android TV i Apple TV ? 

Moderator
1337 808 538

@gst bądź dobrej myśli. Jeśli wypali na tej platformie będą i następne.

Moderator
1337 808 538

Brace Yourselves X is Coming Meme | BRACE YOURSELVES SOMETHING IS COMING | image tagged in memes,brace yourselves x is coming | made w/ Imgflip meme maker

Naukowiec
1155 337 48

Czyżby wreszcie aplikacja dla Android TV?

Nauczyciel
625 158 5

Serial dobrze mi się kojarzy...

Oby dalej tak zostało. 

Czekamy na newsa

Specjalista
95 40 0

@zylxnapisał(a):

Mam nadzieję, że nie tylko Android ale i Samsung Tizen i LG WebOS ;-)

THH XIV - HORIZON MAX & MR CI+, 120 Mb, HBO, Netflix 4K, Filmbox, Cinemax
Specjalista
48 10 0

@mmartinapisał(a):

@zylxnapisał(a):

Mam nadzieję, że nie tylko Android ale i Samsung Tizen i LG WebOS ;-)

nie zapominając o Apple TV, o którym była mowa w zapowiedziach CEO w 2018r

Highlighted
Moderator
1337 808 538

Część z Was zgodnie z naszymi zapowiedziami się doczekała! Zapraszam tutaj :-)

Tytan
Tytan
1855 935 140

Długo kazaliście czekać 

ale brawo, brawo brawo !

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski