UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
490 102 3

Re: Horizon GO na smart tv

No i super.

Innowator
38 3 1

Super

Mam tylko 2 pytania:

1. Czego NIE znajdziemy w Horizon GO na smart tv?

Bo zapowiadałeś brak pełnej oferty kanałów.

2. Jeśli przyjdzie mi obejrzeć jakąś powtórkę na telewizorze to lepiej w Horizon GO czy w Replay TV?

Bo aplikacja oferuje 720p z tego co przeczytałem w artykule, a powtórka z dekodera?

Moderator
1013 657 163

@kranu w Horizon GO na Smart TV nie znajdziesz wszystkich kanałów z grupy TVN. Co do Twojego drugiego pytania to muszę się doinformować. Jak się czegoś dowiem to dam znać.

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 681 107

@GMateusznapisał(a):

@kranu w Horizon GO na Smart TV nie znajdziesz wszystkich kanałów z grupy TVN.

Zadnego niestety nie ma :-(

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Innowator
38 3 1

Ja chciałem potestować, ale póki co w usłudze koncert błędów,

na TV: "zawartość nie może być odtworzona" lub "nie posiadasz odpowiedniego abonamentu",

a na laptopie przez stronę "z powodu awarii serwisu zawartość nie może być odtworzona". 

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 681 107

U mnie wszystko dziala

jezeli masz takie komunikaty to moze czas sprawdzic jakosc polaczenia sieci UPC

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Nauczyciel
573 157 23

U mnie też śmiga i to całkiem dobrze

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Specjalista
29 7 0

@GMateusznapisał(a):

Część z Was zgodnie z naszymi zapowiedziami się doczekała! Zapraszam tutaj :-)

Nie zrealizowaliście co najmniej w 1/3 Waszych zapowiedzi z końcówki stycznia 2018 w zakresie smart TV, ale dobre i to, że przygotowaliście 2/3 a właściwie 1/3 bo andek i fire to de facto ta sama apka. Bez Apple tvOS to jak bez apki mobilnej na iOS.

Wykładowca
849 214 36

U mnie wszystko działa jak należy, aplikacja jest dosyć responsywna i szybka. 

Nauczyciel
573 157 23

Wczoraj trochę po testowałem i działa jak szalone. W każdym razie jest bardzo dobrze, szkoda tylko że nie ma TVN.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Innowator
38 3 1

A u mnie jakieś cyrki - brak odpowiedniego abonamentu (oczywiście jestem zalogowany) i zdublowane pozycje w programie.IMG_20190511_091430.jpg

Użytkownik
1 0 0

Fajna aplikacja i bardzo potrzebna, jednak dlaczego nie zawiera wszystkich programów? Myślę tu na przyklad o TVN24?

Highlighted
Moderator
1013 657 163

Powód braku wszystkich kanałów z grupy TVN został już przedstawiony wielokrotnie na poprzednich stronach. Nie udało się wypracować korzystnego dla obydwóch stron porozumienia w sprawie udostępnienia kanałów grupy TVN w Horizon GO na Android TV oraz Amazon Fire TV. Głównym powodem była z pewnością obawa o spadek zainteresowania platformą Player.  

Wykładowca
849 214 36

@GMateusz Przydało by się zaktualizować https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006968 i przy okazji usnąć błędne informacje, które tam się znajdują. 

Moderator
1013 657 163

Będzie to zrobione na dniach. Jakie błędne informacje masz na myśli?