UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

Re: Horizon GO na smart tv

Oby umowa trwala jak najdłużej 

ale jak tylko amerykany beda mogly zabrac te kanaly to zrobia to aby dbac o wlasna apke OTT

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Wykładowca
849 214 36

@GDA Nie byłbym taki pewien. Pytanie na czym zarabiają więcej, na umowie z UPC czy na własnej apce. Jeśli to pierwsze to nic nie zabiorą. 

Wykładowca
849 214 36

@GMateusznapisał(a):

Będzie to zrobione na dniach. Jakie błędne informacje masz na myśli?

@GMateusz Widzę że pojawiła się informacja o ATV i FireStick, jednak nie zostały poprawione informacje na temat przeglądarek. Będzie to poprawione czy z jakiegoś powodu jest to niemożliwe?

Highlighted
Moderator
1013 657 163

Na pewno zostanie to poprawione.

Menedżer Społeczności
255 324 80

@zylx napisał(a):

@GMateusz Przydało by się zaktualizować https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006968 i przy okazji usnąć błędne informacje, które tam się znajdują. 

Dzięki za cynk. Poprawimy to. Chcesz dać swoją propozycję? 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (1)
Menedżer Społeczności
255 324 80

@zuzia napisał(a):

@Informatyg 
Wszystko zgadza się, UPC Wi-Free od pewnego czasu umożliwia 5 połączeń na login. Trochę offtop więc nie ma sensu drążyć tutaj.

Dzięki za cynk.

@ALL Jeśli ktoś zauważył jakieś zdektualizowane informacje w naszej Bazie Wiedzy - dajcie proszę znak. Jeśli trzeba - załóżcie wątek. Patrzymy na te teksty miliony razy, ale czasem obserwacja z boku jest lepsza. 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (1)
Wykładowca
849 214 36

@GMateusz @Kamil Super, bardzo się cieszę.  Już pisałem o tym co trzeba by zmienić tutaj: https://forum.upc.eu/t5/horizon-go/horizon-go-na-smart-tv/m-p/29204#M562

Użytkownik
3 0 0

Witam serdecznie , niechcialem zaklad nowego tematu ale mam problem z pobraniem aplikacji , czy moze miec na to wplyw ze mieszkam poza granicami RP? Nie moge pobrac ani na telefon ani tv , zaznacze ze jestem wylogowany , czy moze ktos pomoc i udostepnic plik apk na zewnetrzny tymczasowy serwer? prosze o porade20190516_104934.jpg

Wykładowca
849 214 36

@marcinkrk1906 Dokładnie, dlatego, że nie jesteś w Polsce. Aplikację można pobrać tylko w PL i 

//Część postu usunięta na podstawie pkt. 13 Zasad Społeczności UPC.

Proszę nie nawoływać, do łamania postanowień licencyjnych oraz regulaminu korzystania z aplikacji Horizon GO. 

Pozdrawiam,
Mateusz,
Moderator Społeczności UPC

Użytkownik
3 0 0

Panie moderatorze , prosze mi odpowiedziec dlaczego moge korzystac z aplikacji horizon go na telefonie i ogladac bez problemu , a ta aplikacja jest zablokowana do pobrania poza RP. Z tego co sie orientuje to od kwietnia materialy mozna ogladac legalnie na terenie całej UE.Dlaczego wiec aplikacja nie moze byc udostepniona dla wszystkich w UE?.  Pozdrawiam

Nauczyciel
643 439 59

Tu są dostępne warunki korzystania z Horizon GO, jest tam punkt który odpowiada na Twoje pytanie.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Wykładowca
849 214 36

@Pablo Możesz precyzyjniej powiedzieć o jakim punkcie mówisz? Ja tam widzę:

2.      Abonent uprawniony jest do korzystania z Usługi wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Od 1 kwietnia 2018 r. UPC umożliwi dostęp do usługi Abonentom czasowo przebywającym w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego na zasadach wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2017/1128 w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści. Czasowy dostęp do Usługi poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej nie obejmuje Treści, z których korzystanie ograniczone jest wyłącznie do Lokalu lub sieci Internet UPC, zgodnie z ust. 3 poniżej. Poziom jakości czasowego dostępu do Usługi w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego może różnić się od poziomu jakości dostępnego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.(1)

Zresztą, brak możliwości pobrania tej aplikacji za granicą wynika z czegoś innego jak prawa autorskie. Mianowicie, by klienci z innych krajów gdzie dostępna jest platforma Horizon nie pobierali aplikacji, która na razie obsługiwana jest tylko w PL i SK.

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

Horizon TV nie jest usluga mobilna jak Horizon GO takze ten zapis powyzej jej nie dotyczy

ale jako "google prawnicy" mozemy rozprawiac dalej na ten temat

mi pasuje ten zapis do obostrzenia ze nie mozna pobrać apki poza Polska

Czasowy dostęp do Usługi poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej nie obejmuje Treści, z których korzystanie ograniczone jest wyłącznie do Lokalu lub sieci Internet UPC,

---
Wykładowca
849 214 36

@GDA W regulaminie jest wyraźnie napisane co to Treści, na samego górze w dziele definicje:

-

wszelkie treści udostępniane za pośrednictwem Usługi w szczególności programy telewizyjne, audiowizualne usługi medialne na żądanie, przewodnik po programach telewizyjnych, itp

Jest też definicja Aplikacji:

oprogramowanie pod nazwą Horizon Go umożliwiające korzystanie z Usługi, dostępne bez dodatkowych opłat za pośrednictwem witryny www.horizon.tv (dla komputerów osobistych), albo dedykowane oprogramowanie dostępne za pośrednictwem Google Play, App Store oraz Sklepu Windows (dla telefonów lub tabletów).

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

Ty wciąż piszesz o Horizon GO a mowa jest o Horizon TV 

to sa dwie rozne aplikacje ktore rzadza sie swoimi prawami, w GO TVN jest w TV juz nie, GO mozesz ogladac zgodnie dyrektywą w EU a TV juz nie

---