UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Re: Horizon GO na smart tv

Witam

Małe uaktualnienie , aplikacja pobrana obyło sie bez zadnych VPN-ow i zmian proxy ,troche mi to zajeło ale dla chcącego nic trudnego Horizon TV działa zarówno na moim TV jak i Horizon GO na tablecie poza granicami RP.

Pozdrawiam

Highlighted
-
Nie dotyczy

@Pan_Abonent Ale Horizon TV nie ma odzielnego regulaminu. Nie jest też odzielną usługą, a dostęp do niej zapewnia posiadanie usługi Horizon GO.  Zresztą po zalogowaniu nawet wyświetla się komunikat "Horizon TV Miłego korzystania z Horizon GO". Co więcej, aplikacja bez problemu działa w innych krajach EOG. Idąc dalej, nie dyrektywa UE, a rozporządzenie Parlamentu UE. I nie mówi ono o "usługach mobilnych", a o "usługach online w zakresie treści". 

Brak możliwości instalacji aplikacji za granicą nie wynika z regulaminu (jak twierdził @Pablo), ani z odmiennych zasad korzystania, a jedynie z faktu, że aplikacja jest dostępna jedynie w Polsce i na Słowacji, zaś marka Horizon jest bardziej globalna i chodzi jedynie o to, bo klienci LG z innych krajów nie pobierali przez pomyłkę aplikacji, która dla nich będzie bezużyteczna. 

Highlighted
Tytan
1120 607 100

Regulamin to jedyne słowo pisane które oficjalnie wystepujace w tresciach UPC. Na chwilę obecną inne wytłuamczenia wydają mi się jedynie spekulacją ponieważ nie ma odmiennego oficjalnego stanowiska.

Stwierdzam fakt że w reglaminie są wykluczające się zapisy czego nie zarejestrowałem dając linka. Należało by to poprawić żeby nie było wątpliwości.

-------------------------------------------
Highlighted
Tytan
1439 822 568

Panowie czekam na oficjalne informacje w tej sprawie. Do czasu, aż uda mi się je uzyskać proponuje wstrzymać się z dyskusją w tym temacie.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Highlighted
Tytan
2177 1017 183

@- wg mnie usluge wprowadzono a strona www nie nadąża z aktualizacja

pojawi sie na niej opis nowej uslugi z jej warunkami to bedzie wszystko jasne 

Modelator prosil o nie pisanie wiec sie dostosowuje 

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
Inspirator
5 1 1

Czy planowane jest załączenie 1080p i 50 fps na wszystkich kanałach dostępnych na platformie Horizon TV na  Android TV, a nie tylko na niektórych?

Highlighted
-
Nie dotyczy

@Lookas A jaki kanał obecnie jest nadawany o takich parametrach. Z tego co sprawdzałem wszystkie są 720p 25fps. 1080p jest jak najbardziej możliwe ale tylko w 25fps, bo raczej nie ma skąd wziąć sygnału źródłowego 50fps. Dopiero kanały 4k są nadawane w 2160p50 z czego ewentualnie można by zrobić 1080p50, ale takie rzeczy na razie nie w UPC. 

Highlighted
Inspirator
5 1 1

No może z tym 1080p przesadziłem, bo jest 720p, ale na pewno 50 fps jest na Eleven Sport 1, Polsat Sport czy TVP info. Różnicę widać gołym okiem.

Highlighted
-
Nie dotyczy

Faktycznie, kanały o których wspomniałeś są w 50fps. Choć patrząc na nie mam watpliwości. 

Co do 1080p to w takiej jakości  są jedynie niektóre pozycje VOD w Horizon. Miejmy nadzieję, że to się zmieni. 

Highlighted
Inspirator
5 1 1

Stąd moje pytanie do moderatora, czy i kiedy planowane jest przełączenie pozostałych kanałów do 50 klatek na sekundę?

Highlighted
-
Nie dotyczy

Wszystkie kanały na pewno nie będą w 50 fps bo część jest brana z satelity i po prostu nie jest dostępny taki sygnał źródłowy, to znaczy mają 50, ale pól nie klatek, które dopiero trzeba połaczyć w jedno. Chyba że dadzą jakiś fejk 50fps zgadywaniem/powielaniem brakujacych linii. Filmy ciągle kręcone są w 24fps tylko z jednym wyjątkiem kilka lat temu. 

Highlighted
Inspirator
5 1 1

Przydałoby się te 50fps wyłącznie na kanałach sportowych. Tam jest to najbardziej porządane. Najbardziej nie potrafię zrozumieć jednego - Eleven Sport 1 można dać w 50fps, a już pozostałe kanały z tej grupy już nie. Podobnie z Polsat Sport, a już Polsat Sport Premium nie. 

Highlighted
Head of Customer Care
453 411 136

Hej,

Żeby zaspokoić (choć nie do końca ) Waszą ciekawość zdradzę, że pracujemy nad podniesieniem jakości kanałów. Nie mogę Wam podać dokładnego harmonogramu prac, niemniej jednak takie zmiany są zaplanowane.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Highlighted
Inspirator
5 1 1

Dzięki za chociaż takie info

Highlighted
Omnibus
352 130 7

Po kilku dniach korzystania z apki nie mam żadnych zastrzeżeń, jednak naszła mnie pewna myśl, która budzi drobny niepokój. W telewizorach zazwyczaj nie mamy antywirusa i łatwo można wykraść dane do logowania (spotkało mnie to w przypadku Netflixa). O ile nie przeszkadza mi, że ktoś będzie jechał na moje dane z telewizją, to niechciałbym, by zapukali do mnie o 6-tej rano smutni panowie, bo ktoś przez moje konto Wi-Free ściągał filmy z dziećmi. 

Może warto by było wprowadzić dla tej aplikacji możliwość ustawienia alternatywnego hasła? 

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa