UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Specjalista
83 44 2

Re: Horizon GO na smart tv

A na jakieś testy można liczyć dla użytkowników forum. ? 

Jak coś to się zgłaszam mam mibox-a z androidem 8.0  

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Użytkownik
1 0 0

Hej,

Mam takie pytanie (może głupie) ale cóż...

Skoro na telefonie z androidem można korzystać z aplikachi Horizon Go to czemu na Tv lub boxach z androidem nie można? Nie da się jej zainstalować przez niezgodność sprzętu czy z jakiegoś innego powodu?

Pozdrawiam

Naukowiec
1213 362 52

@lucano, przeczytaj kilka ostatnich stron tego wątku, a wszystkiego się dowiesz. 

Specjalista
50 10 0

@GMateusznapisał(a):

@szczepaniu mocno na to wszyscy liczymy, w następnych dniach będę mieć więcej informacji.

Liczę, że w informacjach znajdzie info, że poza dostępnością na smart tv, zwiększy się też liczba kanałów dostępnych w usłudze Horizon Go i wejdzie w końcu mirroring z urządzeń mobilnych , tym bardziej, że wizja integracji contentu w handheldach pojawia się coraz częściej, np COO Twittera - Anthony Noto powiedział podczas ubiegłorocznego CES (via a Geekwire story), że w ciągu najbliższych pięciu lat zobaczymy połączenie urządzeń dystrybucyjnych. Dzisiaj wchodzimy do swojego domu i telefon komórkowy natychmiast loguje się do WIFI. W ciągu najbliższych pięciu lat po wejściu do domu telefon automatycznie połączy się z telewizorem.

Nauczyciel
815 181 29

@luck1 mi się z automatu po wejściu do domu nie łączy z wifi, bo zawsze w telefonie jak wychodzę to wyłączam wifi. A po co smartfon miał by mi się łączyć z tv?

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Tytan
916 574 77

Nie liczcie na to ze HGo bedzie mógł pelnoprawnie zastapic MR, kalkulacja jest prosta i wiązało by sie to z utrata wplywow finansowych. 

Nie liczcie tez na to.ze nadawcy w naszym pięknym kraju odpuszcza i pozwola na uwolnienie zapisow umowy czyli np replay tv na wszystkich kanałach ze swojej grupy i co najwazniejsze dla wszystkich emisji.

-------------------------------------------

hosting
Nauczyciel
647 165 6

Skoro dyskusja obrała kierunek życzeniowy. To dodam od siebie , że miłym zaskoczeniem na Horizon GO byłoby zobaczyć jakość na niektórych programach 1080 p.

Nie chcę podawać nazwy konkurencji , ale na ich aplikacji taka jakość sygnału jest odtwarzana.

Nie wiem czy technicznie na coś takiego UPC jest już gotowa?

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Tytan
Tytan
1894 949 146

żaden z nadawcow w Polsce nie realizuje transmisji w takiej rozdzielczosci wiec nie co mogles widziec u konkurencji

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Nauczyciel
647 165 6

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190216/b415cae7c04a3d82e50ce752a100daea.jpg

Dlatego napisałem, że znakiem zapytania.

Czyli nawet w ramach aplikacji nie można przeskalować sygnału do pełnej rozdzielczość Full HD?

NO to trzymam chociaż kciuki by VOD Horizon GO dało taką możliwość..

.....................................................................................................
Naukowiec
1213 362 52

@Szeptacz, treści VOD na Horizon GO są w 1080p, więc system jest przygotowany

@GDA, w NC+GO niektóre kanały na żywo są nadawany w 1080p25. Dla większości materiałów nie ma żadnej różnicy czy są nadawane w1080i50 czy 1080p25 bo dwa kolejne pola są tworzone z tej samej klatki. Wyjątek mogą być materiały sportowe, bo tutaj zamiast tworzenia 2 pól z jednej klatki, tworzy się każde pole z kolejnej. 

Ogólnie, żaden nadawca nie przejdzie już  na 1080p50/60 bo przyszłość jest w 2160p50/60 a nawet 2160p100/120.

Specjalista
50 10 0

@ogromny-bannednapisał(a):

@luck1 mi się z automatu po wejściu do domu nie łączy z wifi, bo zawsze w telefonie jak wychodzę to wyłączam wifi. A po co smartfon miał by mi się łączyć z tv?

Ano dlatego bo nie będzie innych urządzeń odbiorczych typu Horizon...

Moderator
1420 824 562

@kranu jak czytam takie wypowiedzi jak Twoje, które wskazują, że nasza firma jest odpowiedzialna, za większość zła na tym świecie to odechciewa mi się tutaj zaglądać. Posta usuwam na mocy pkt. 4 Zasad Społeczności UPC. Zapewniam, że gdyby udostępnienie aplikacji polegało na dwóch kliknięciach, to dawno ktoś by to zrobił.

Cieszy mnie tak duże zainteresowanie naszą aplikacją Horizon GO na Smart TV tutaj na forum czy w innych social mediach, jednakże chwilowo temat stoi w miejscu i nie jesteśmy niczemu winni. Nie wiele mogę zdradzić szczegółów, ale powiem tylko (a może "aż") tyle, że jeden z poważnych graczy rynkowych, którego kanały posiadamy w ofercie, obawia się o przyszłość swojej aplikacji po wypuszczeniu naszej jako konkurencyjnej i blokuje wdrożenie. Liczę, że odpowiednie osoby jak najszybciej dogadają się ze sobą, tak, aby można było w końcu wykonać te "dwa kliknięcia" i wypuścić aplikację na rynek.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Nauczyciel
647 165 6

@GMateusz

Jeśli to obecnie nie jest objęte tajemnicą to możesz potwierdzić ... albo zaprzeczyć,  o udostępnieniu większej liczby kanałów niż jest to obecnie w aplikacji?

/// pierwsza moja myśl,  była, że chodzi tutaj o nadawcę paczki z "+";-)//.

Nie pozostaje nic innego , niż trzymać kciuki za powodzenie w negocjacjach

Tytan
Tytan
1894 949 146

@Szeptacz zapamietaj o nowych kanalach nigdy nie dowiesz sie z forum, fejsa, twittera

szybciej go zobaczysz na dekoderze a potem przeczytasz o tym w komunikacie prasowym

tak jest od zawsze i sie to nie zmieni, pytania tego typu do moderatora nie maja sensu

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Specjalista
50 10 0

@GDAnapisał(a):

@Szeptacz zapamietaj o nowych kanalach nigdy nie dowiesz sie z forum, fejsa, twittera

szybciej go zobaczysz na dekoderze a potem przeczytasz o tym w komunikacie prasowym

tak jest od zawsze i sie to nie zmieni, pytania tego typu do moderatora nie maja sensu

NDA mocno obwarowany karami, więc wcale się nie dziwię. Czytając ze zrozumieniem Sz.P. Moderatora nie trudno domyśleć, że to nie ITI, ( w którym LG ma udziały podobnie jak Discovery i dominujący akcjonariusz - C+) a na dodatek ITI to w głównej mierze taki sam dystrybutor (z wyjątkiem produkcji kanałów z + w nazwie) posiadający mocno nasycony portfe. Jedyną konkurencją może być TVN posiadający raczkujący projekt IPTV (nomen omen straaaaasznie kulawy), który nie radzi sobie na wielu platformach smart TV i próbują wypchnąć swojego wlasnego STB.Dziwi trochę fakt, że dostawca treści (Discovery Inc) stawia się jednemu z ważnych  dystrybutorów. Świat stanął na głowie - yankes z yankesem nie może się dogadać