UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Highlighted
Tytan
2195 827 78

Re: Horizon GO na smart tv

@luck1napisał(a):
Nie prościej byłoby dogadać się i na zasadzie wzajemności  w zamian za „uwolnienie” Horizona na smart TV  zainstalować w Horizonie apki IPLA/Eleven i Player/EuroSport  oraz pozostałych dostawców (np. Filmbox, HBO a nawet myCanal jeśli wejdzie)? 

Jedyna wzajemność w biznesie, to wzajemność finansowa - biznesowa filantropia nie istnieje.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Highlighted
-
Nie dotyczy

@GMateusz 

Troszke czasu juz mineło od Twojego ostatniego posta w tym temcie. Jesli można podpytać sprawy zmierzająw pozytywnym kierunku czy jednak przyjdzie jeszcze poczekać dłużej na rozwiązanie sytuacji?

Highlighted
Tytan
1439 822 568

@- napiszę ile mogę. Nie udało nam się dogadać z nadawcą, który od dłuższego czasu blokuje wdrożenie naszej aplikacji (a raczej to oni nie chcieli się z nami dogadać, mniejsza o to). Aplikacja zostanie wdrożona z pominięciem całego kontentu od tego nadawcy, to jedyne rozwiązanie. Lepsza będzie taka wersja niż żadna. Na dniach startują testy wewnętrzne wersji po poprawkach i bez wspomnianego nadawcy. Liczę na jak najszybszą zgodę, że wypuszczamy na rynek. 

Niestety przy wdrażaniu takich aplikacji czas płynie zupełnie inaczej (co dodatkowo mocno opóźnił wspomniany wcześniej nadawca)...

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Highlighted
-
Nie dotyczy

Ok, dzięki za info w tym temacie..

Układ i ilość kanałów czyli oferowanego kontentu w wersji mobilnej będzie się różnił od tej na smat tv?Tak mogę zrozumieć Twoją wypowiedź?

Chyba, że to jest na razie objęte tajemnicą.

Highlighted
Tytan
1439 822 568

Dokładnie o to chodzi. Inny jest zakres kanałów i układ w telewizji linearnej, Horizon Go w domu, Horizon Go poza domem i inny będzie niestety w Horizon Go na Smart TV. Wynika to z tego, że dla każdego jednego "medium" jeśli tak można to nazwać, obowiązuje inna umowa o nadawanie.

Highlighted
Omnibus
352 130 7

No to wreszcie jakieś konkretne dobre informacje. Pamiętajcie tylko by zabezpieczyć taką apkę sparowaniem z IP abonenta. W przeciwnym razie szybko spadnie wam ilość abonentów tv, a ja nie chcę dopłacać za cwaniaków.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Highlighted
gst
Specjalista
58 11 2

@GMateusznapisał(a):

Dokładnie o to chodzi. Inny jest zakres kanałów i układ w telewizji linearnej, Horizon Go w domu, Horizon Go poza domem i inny będzie niestety w Horizon Go na Smart TV. Wynika to z tego, że dla każdego jednego "medium" jeśli tak można to nazwać, obowiązuje inna umowa o nadawanie.

Czy możesz zdradzić czy będą aplikacje na Android TV i Apple TV ? 

TV Max, HBO / HBO GO, Eleven Sports, Canal+ Prestige, Polsat Sport Premium + Horizon TV na Apple TV 4K
Internet 500 Mb/s
Highlighted
Tytan
1439 822 568

@gst bądź dobrej myśli. Jeśli wypali na tej platformie będą i następne.

Highlighted
Tytan
1439 822 568

Brace Yourselves X is Coming Meme | BRACE YOURSELVES SOMETHING IS COMING | image tagged in memes,brace yourselves x is coming | made w/ Imgflip meme maker

Highlighted
-
Nie dotyczy

Czyżby wreszcie aplikacja dla Android TV?

Highlighted
-
Nie dotyczy

Serial dobrze mi się kojarzy...

Oby dalej tak zostało. 

Czekamy na newsa

Highlighted
Ekspert
113 47 0

@-napisał(a):

Mam nadzieję, że nie tylko Android ale i Samsung Tizen i LG WebOS ;-)

FB 500 / Horizon Max / CI+ / Eleven / Filmbox / Cinemax / HBO
Highlighted
Specjalista
70 19 0

@mmartinapisał(a):

@-napisał(a):

Mam nadzieję, że nie tylko Android ale i Samsung Tizen i LG WebOS ;-)

nie zapominając o Apple TV, o którym była mowa w zapowiedziach CEO w 2018r

Highlighted
Tytan
1439 822 568

Część z Was zgodnie z naszymi zapowiedziami się doczekała! Zapraszam tutaj :-)

Highlighted
Tytan
2177 1017 183

Długo kazaliście czekać 

ale brawo, brawo brawo !

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box