UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Konto zbanowane
441 160 27

Re: Horizon GO na smart tv

@zylx  czepiasz się takich szczegółów, tyle co to wprowadzili to wiadomo, że trzeba dać parę dni na uzupełnienie informacji

Poczepiać się można za to braku sporej liczby informacji dotyczących chociażby pakietu bezpieczeństwa upc, po deinstalacji pakietu wyskakuje strona error 404   (testowane ok miesiąc temu, więc mogło się coś zmienić) czy paru innych stron, ale przyznam, że teraz nie pamiętam czego szukałem i też pokazywało tylko ładne 404 :|

@GMateusz  jako że na infolinie z tym takim nie ma sensu dzwonić bo i tak tam nikt nie ma mocy żeby to naprawić to chciałem zgłosić błąd na upc.pl

Wchodząc na upc.pl -> pomoc i obsługa -> baza wiedzy większośc linków nie działa ponieważ link prowadzi przykładowo do "http://pytania.upc.pl/?q=fact_1007027" a strona działa tylko po https, wieć trzeba sobie dopisać w adresie "s" żeby działało - https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007027

Dodam jeszcze, że linki do pomocy z mojego upc prowadzą prawidłowo do stron z https, także jak będziesz sprawdzał przejżyj inne linki

Użytkownik
3 0 0

Siema. Mam philipsa 75PUS8303 z androidem. Jak mam pobrać aplikację, bo nie widzę jej w google sklepie ani jakiejs drugiej aplikacji od producenta. W ogóle nie widzę jej w google, bo chciałem nawet wyszukać ja na laptopie, na pendrive zgrać i zainstalować. Aplikacja normalnie się nazywa "Horizon go"? 

Tytan
Tytan
2013 986 162

Nie 

aplikacja nazywa sie Horizon TV i jest widoczna w sklepie  google tylko na telewizorze

20190512_155056.jpg

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
441 160 27

@GDA  no nie do końca, na innym sprzecie też ją widać

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lgi.orionandroid.tv

Tytan
Tytan
2013 986 162

U mnie w telefonie nie widze jej

dlatego tak zalozylem 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
441 160 27

@GDA  bo ja nie jestem zalogowany w google, jak wchodzisz na sklep play będąc zalogowanym to Ci pokazuje tylko aplikacje kontatybilne z Twoim sprzętem

Tytan
Tytan
2013 986 162

@Informatyg i wszystlo jasne 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Użytkownik
3 0 0

Dzięki za link. Ściągnę sobie osobno i zainstaluje, bo pokazuje że mój sprzęt nie jest zgodny. Ani TV, ani smart box Savio. Dziwne i smutne :(

Konto zbanowane
441 160 27

@GMateusz  jak już w tym wątku zaczeliśmy pisać o błędach na upc.pl to mam 2 pytanka do Ciebie:

1. Gdzie w ogóle można zgłaszać znalezione błedy związane np z stroną upc.pl ?

2. Czy na tej stonie to nie jest czasem błąd ?  https://pytania.upc.pl/?q=wifi+free+%C5%82%C4%85czenie

"Na ilu jednocześnie urządzeniach jest skonfigurowana usługa (pamiętaj, że można mieć połączonych maksymalnie 5 urządzeń)."

Przecież można mieć max 3 urządzenia na 1 login, a nie 5.

5 może połączyć się z 1 punktem dostępowym, ale tego już w żaden sposób nie jesteśmy w stanie sprawdzić jako klienci ile sprzętu się połączyło :(  I mowa tu o 5 urządzeniach ogólnie, od różnych osób, na różnych loginach .

Nie zakładam nowego tematu, bo nawet za bardzo na forum nie ma miejsca na tego typu temat.

Nauczyciel
533 140 24

@Informatyg 
Wszystko zgadza się, UPC Wi-Free od pewnego czasu umożliwia 5 połączeń na login. Trochę offtop więc nie ma sensu drążyć tutaj.

Konto zbanowane
1247 359 57

@GMateusznapisał(a):

[...]Jakie błędne informacje masz na myśli?

@GMateusz  Głównie chodzi mi o bardzo nieaktualne, mylące i potencjalne niebezpieczne informacje dotyczące wspieranych przeglądarek i potrzebnych komponentów. Najgorszy jest fragment:

Opera Zdjęcie_2019-05-12_164339_pytania.upc.pl.png

Zarówno Silverlight jak i Flash to dwie porzucone technologie, pełne błędów i podatności na ataki. Żadna z nich już od dawna nie jest wymagana do korzystania z Horizon.tv, a mogą stanowić spore ryzyko dla użytkowników. Obecnie horizon.tv korzysta z HTML5 oraz z komponentu Widevine lub dostarczanego przez Microsoft Play Ready. Silverlighta już w ogólnie nie można zainstalować dla większośći przeglądarek, Firefox nie wspiera go już od trzech lat, Chrome od czterech. Flasha jeszcze można zainstalować, choć ma już wyznaczoną datę pogrzebu (2020r.). 

Co do listy wspieranych przeglądarek również przydalo by się ją zaaktualizować:

• Po pierwsze, obecnie Horizon TV nie działa w (aktualnej wersji) Safari (nie obsługuje ani widevine, ani playready).
  • Po drugie Firefox wymaga wersji przynajmniej 47,.
  • Po trzecie na liście brakuje wielu przeglądarek na ktrórych usługa działa, w tym najpopularniejszej obecnie przeglądarki Chrome, oraz preinstalowanej w Windows 10 Microsoft Edge. Warto by też dodać inne przeglądarki chromium pochodne np. Operę czy Vivaldiego.

Ewentualnie, jeszcze do tego fragmentu:

Opera Zdjęcie_2019-05-12_164228_pytania.upc.pl.png

przydało by się dodać, że dotyczy to jedynie urządzeń mobilnych z iOS i Android. Na PC Chromecats, Airplay i Miracast działają bardzo dobrze.

Tytan
1026 592 86

na NV Shield oraz MiBox działa prawidłowo

-------------------------------------------

hosting
Tytan
1026 592 86

Grupa Discovery w ktorej sklad wchodza kanały z grupy TVN to potezny gracz ktory dyktuje warunki. Maja swoja platforme i czyms do niej musza przyciagnac klienta (inaczej caly pr, marketing i co najwazniejsze pieniadze ktore były poświęcone na stworzenie platformy poszly by w bloto) wiec niechetnie dziela sie ich topowym kontentem.

-------------------------------------------

hosting
Tytan
Tytan
2013 986 162

Otoz to

cieszmy sie ze wciaz obowiazuje stara umowa i w Horizon GO mamy dostep do TVN

obawiam sie ze jak wygasnie to i z GO zostana zabrane te kanaly

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!