UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

Highlighted
Użytkownik
12 0 0

Horizon Go nagrywa jak totolotek

Od pewnego czasu nagrywa odcinki serialu, które chce a inne pomija pomimo nie sygnalizowania konfliktu nagrań. Po resecie modemu przyciskiem "3" z tyłu obudowy na tydzień wszystko wraca do normy pomijając jednoczesne skasowanie istniejących nagrań i znowu zaczyna fiksować. Dekoder mam 2 lata. Wcześniej miał taki okres, że nagrywał np. początkowe 10 minut i nic więcej.

2 ODPOW. 2
Highlighted
Tytan
Tytan
2308 1037 191

Re: Horizon Go nagrywa jak totolotek

Pomyliłeś uslugi

Horizon GO to aplikacja online, Ty piszesz zapewne o dekoderze Horizon

co nieco na ten temat opisalem tutaj 

https://forum.upc.eu/t5/dyskusja-ogolna/kiedy-nowe-dekodery/m-p/38889/highlight/false#M3358

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Użytkownik
12 0 0

Re: Horizon Go nagrywa jak totolotek

Mam dekoder Horizon Go z UPC z nagrywarką. Problem został rozwiązany (nie wiem na jak długo, na razie minął tydzień i wszystko jest ok) poprzez  tzw przywrócenie ustawień fabrycznych: przytrzymując jednocześnie trzy przyciski z przodu (+)(-) oraz włącznik/wyłącznik czuwania - włączyć z tyłu klawisz zasilania prądem; Puszczamy je, kiedy na ekranie pojawi się komunikat "prosimy nie wyłączać urządzenia"...

Po wpisaniu w Google hasła "Przywrócenie ustawień fabrycznych (3P)" można znaleźć kompletną procedurę postępowania. Przy okazji traci się wszystkie nagrania.