UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Highlighted
GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

Horizon Go - Offline

W aplikacji Horizon GO pojawiła się opcja pobierania treści.

Można pobrać wybrany film i oglądać go później bez połączenia z Internetem.

Screenshot_20181205-141120_Horizon Go.jpg

Screenshot_20181205-141128_Horizon Go.jpg

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
2 ODPOWIEDZI
Moderator
669 461 120

Re: Horizon Go - Offline

Kilka informacji ode mnie:

Od 4 grudnia 2018 r. w Horizon Go można pobierać treści Na Żądanie bezpośrednio na urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją Horizon Go i systemem operacyjnym Android oraz iOS. Dostęp do samej funkcji jest bezpłatny. Jednak aby pobierać treści, trzeba mieć odpowiednie subskrypcje, np. dostęp do pakietu My Prime.

Pobieranie jest możliwe, gdy urządzenie mobilne jest połączone z internetem. Nie ma ograniczeń ilości pobieranych treści. Jedynym ograniczeniem jest pojemność samego urządzenia (na urządzeniach z Androidem można wybrać miejsce zapisu: pamięć wewnętrzna lub karta SD). W jednym momencie można na urządzeniu mieć pobranych 30 pozycji - aby pobrać następną, należy usunąć jedną z wcześniej pobranych.

Gdy użytkownik będzie chciał pobrać daną treść, zostanie poproszony o zarejestrowanie urządzenia. Rejestracja nie jest wymagana dla oglądania kanałów TV i treści na żądanie. Dla jednego konta z funkcji pobierania treści można korzystać na maksymalnie 5 urządzeniach. Ze względów licencyjnych pobranych treści nie można przenosić pomiędzy urządzeniami. Wybrana treść będzie dostępna jedynie na urządzeniu, na które została pobrana.

Odtwarzać pobrane treści można w dowolnej chwili, nawet gdy urządzenie mobilne nie jest połączone z internetem. Pobrane treści są dostępne w Menu -> Wideo -> Pobrania przez 14 dni od ich pobrania. Jeżeli rozpoczęte zostanie oglądanie pobranego filmu, będzie on dostępny przez następne 48 godzin - po tym czasie zostanie usunięty z listy pobranych i urządzenia

W razie dodatkowych pytań, jestem do dyspozycji.

GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

Re: Horizon Go - Offline

IMG_20181207_200255.jpg

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM