UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
564 391 48

Re: Horizon GO po aktualizacji

Potwierdzam, apka dziala prawidlowo.

LG V30 android 8.0

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
536 137 22

Screenshot_2018-09-18-18-15-20-374_com.lgi.orionandroid.png

Jak najbardziej działa poprawnie Xiaomi redmi 5a

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Użytkownik
9 0 0

Tak się składa, żę też mam Mecool M8S+ Pro i mi horizon go działa w pełni poprawnie, także @GDA trochę się pospieszyłeś z tą "pełną jasnością", że niby na tym horizon go nie będzie działać poprawnie...

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

jeżeli tak to wytłumacz koledze co ma źle ustawione skoro u niego to nie działa

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Użytkownik
9 0 0

Jeśli kolega będzie chciał żebym coś sprawdził i porównał jak wygląda to u mnie to nie ma problemu, sprawdzę i powiem. Póki co jeszcze nie wiem co miałbym sprawdzić więc nie będę się zapędzał w diagnozach tylko zaczekam na jego wypowiedź. A już w szczególności nie będę stawiał diagnoz z cyklu "nie znam tego sprzętu na któym chcesz odpalić więc mam pełną jasność, że nie będzie działało poprawnie"

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@GDAnapisał(a):

nexus to jakiś mecol?

przepraszam ale nie znam się na sprzęcie biedronkowym 

i mamy pełną jasność przecież to jakaś przystawka androido podobna na tym Horiozon GO nie będzie dzialac poprawnie 

Być może Ty lubujesz się w sprzętach z biedronkowych lub z innych marketów, ale ja na pewno nie. Moja przystawka jest jedną z częściej  polecanych i bardzo jestem z niej zadowolony. Proponuję poczytać następnym razem nt urządzenia przed wyrażeniem jakże nietrafionej opinii. 

Wracać do problemu,  to wszystko działało świetnie przez bardzo długi czas,  dopóki z aplikacji zniknęła opcja ręcznego ustawiania jakości.  Korzystałem przez długi czas ze starszych wersji apki,  ale 2 miesiące temu przestały być wspierane i nie sa sie ich uruchomić. A na wersjach 2.3.x  występuje problem ze skalowaniem i wielokrotnie go już zgłaszałem moderatorowi. Te same objawy  występują  na Xiaomi MiBox oraz tablecie Lenovo Tab 2 A7. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

przepraszam Cię ale podziekuj wszystkim którzy to coś polecają

jak widzisz wpisy innych użytkowników markowych sprzętów że wszystko działa a tobie na tym wynalazku nie to co sobie myślisz?

---
Nauczyciel
564 391 48

Dodatkowe testy:

LG G6 android 8.0 - apka działa prawidłowo

LG GFlex 2 android 6 - apka działa prawidłowo

LG G2 android 5 - apka działa prawidłowo

Multimedialna stacja samochodowa (ot taki wynalazek od naszych ryżowych przyjaciół) android 8.0 - apka działa prawidłowo

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Moderator
932 600 151

@- przykro mi, ale wsparcia dla przystawek na Androidzie nie mamy i nie bardzo wiem jak miałbym Tobie pomóc. Proponuję porozmawiaj z kolegą @Arek09.

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@GMateusznapisał(a):

@- przykro mi, ale wsparcia dla przystawek na Androidzie nie mamy i nie bardzo wiem jak miałbym Tobie pomóc. Proponuję porozmawiaj z kolegą @Arek09.

A dlaczego nie poinformowałes mnie o tym dwa miesiące temu, kiedy zgłaszałem Ci ten problem? Informacja dotycząca modelu urządzenia została przekazana w wiadomości prywatnej,  zgodnie z Twoim poleceniem. 

Ponadto być może wsparcia dla przystawek TV nie macie  ale dla tabletów jest, prawda? 

Nauczyciel
536 137 22

@- z tymi przystawkami to jest loteria, nie do końca są one kompatybilne, ja jakiś czas temu wziąłem na testy przystawkę głównie pod showmax. Wedlug opinii na forach powinien działać i działał tylko że ze sklepu Play nieszlo pobrać aplikacji pobrałem ja z chomika i działała ale jakość obrazu ??? Prawie 4K 🤣 Tak więc ładnie spakowałem i oddałem.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Nie mam showmax,  ale  mam nc+,  netflixa i horizona.  Wszystkie aplikacje działają na każdym z urządzeń (tablet, telefon , przystawka) poza oczywiście Horizonem,  który od pewnego czasu nie skaluje obrazu do właściwej rozdzielczości na przystawce i tablecie.  Ten sam problem ma inny użytkownik na Xiaomi MiBox.  Rozwiązaniem byłoby przywrócenie ręcznego ustalania jakości obrazu w trakcie oglądania,  jak było w starej wersji aplikacji i w tej właśnie sprawie pisałem do moderatora. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

no tak

zamiast przyjąć do wiadomości że na chinskich przystawkach może coś nie działać to lepiej strzelić focha 

---
Moderator
932 600 151

@GDA napisał(a):

no tak

zamiast przyjąć do wiadomości że na chinskich przystawkach może coś nie działać to lepiej strzelić focha 

I usunąć konto 

Wykładowca
754 175 32

Ja tylko dodam, jakby ktoś szukał w przyszłości, że jest to kwwestia zabezpieczeń DRM. Jeśli aplikacja uzna dane urzadzenie za niezabezpieczone, dostępna będzie tylko najniższa rozdzielczość. Przykładowo tak się dzieje na zrootowanym tablecie. Jeśli jednak tego roota ukryjemy za pomocą Magisk, wszystko działa jak należy. Nie wiem tylko czemu problem występuje też na Android TV z stockowym systemem np Philipsa. Inne aplikacje wykorzystujace DRM działają poprawnie, Horizon Go ma ten sam problem.