mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Horizon Go

MEGOLDVA
Highlighted
Fórumozó
12 0 0

Horizon Go Smart TV-n

Sziasztok!

Németországban szeretném nézni az otthoni UPC-csatornáimat Horizon Go-val Samsung Smart TV-n. A helyzet az, hogy az asztali számítógépemen is, telefonon is problémamentesen jön, de a TV-n képtelen vagyok behozni. A következőképpen próbáltam a TV-n: Smart gomb, Webböngésző, ott beírtam a "www.horizon.tv/hu_hu.html"-t. Ekkor azt írja ki, hogy "Probléma merült fel a weboldal biztonsági tanúsítványával kapcsolatban." Ekkor rákattintok az "Így is megnyitja" téglalapra. Ekkor néhány másodpercre be is jön a képe a Horizon Go-nak, de aztán vált, és azt írja ki: "A szolgáltatásban jelenleg kimaradások tapasztalhatóak. A hiba elhárítása folyamatban van, kérjük, próbálkozzon később." Alatta egy kék buborékban: "Frissítés". Ez van, szombat óta bróbálkozom, és gyanítom, valami beállítási gond lehet, hiszen PC-n, meg Mobilon is gond nélkül jön. Segítségetek előre is köszönve, üdv, Nick!

33 VÁLASZOK 33
Highlighted
-
Nem alkalmazható

Re: Horizon Go Smart TV-n

Szia!

Sajnos nagyon kevés okostévé van amin stabilan megy. A tévés böngészők nem erre lettek kifejlesztve. Ez se nem a UPC, se a tévé hibája, mindössze annyi hogy a tévés browserek sokkal "butábbak" mint a pc-s változatok, ráadásul a tévé erőforrásai is erősen korlátozottak.

Highlighted
Fórumozó
12 0 0

Válaszodat köszönöm, de gyanítom, valami más oka lehet. Régebben, még mielőtt szabadon hozzáférhető lett volna az EU területén szintén kipróbáltam, és a bejelentkezési adatok kéréséig rendben ment minden, de a magyart ugye akkor még nem engedte, a német oldalra pedig nyilván nem tudtam bejelentkezni, hiszen itt nem vagyok a UPC előfizetője. Nem tudna a UPC esetleg egy TV-re telepíthető applikációt készíteni (mint pl. a Smart IPTV) és azon át lehetne nézni? Jelenleg azon keresztül nézünk más úton, nem az otthonit, de a HD csatornák is gördülékenyen nézhetőek. S ha lenne valami ilyesmi megoldás, nyilván egy csomagbővítést is megérne nekünk, mert jelenleg alapcsomagunk van, hogy a 2-3 hetes otthonléteink alatt is legyen valami TV-nk. Esetleg valamilyen szoftveres megoldás, hogy a monitor képét át tudjam lőni a TV-re? A Samsung Smart View-vel csak a PC-n tárolt videotartalmakat tudom megjeleníteni, magát a monitorképet, így a TV adást sajnos nem.

Highlighted
-
Nem alkalmazható

Szia!

Lehetséges hogy a tévé régióbeállításával "akad" össze a Horizon Go, mivel az nem a magyar területre van beállítva.

Highlighted
Fórumozó
12 0 0

Szia!

Köszönöm a tippet, de sajnos nem oldódott meg, állítottam "Magyarország"-ra is, próbáltam "Egyéb"-re is, de ugyanaz... :( Azt gondolom, vagy a webböngészőjében tiltja valami, vagy az itteni szolgáltató szívat, mert ugye neki az nem bolt, ha otthon fizetek full csomagot. Úgy fél éve, éve próbáltam, akkor nem volt semmilyen ilyesmi gond, simán eljutottam a bejelentkezésig, csak onnantól írta, hogy nem a UPC szolgáltatási területén vagyok. Elvileg már ez sem szabadna, hogy gond legyen áprilistól.

Highlighted
-
Nem alkalmazható

@Nick  írta:

Szia!

Köszönöm a tippet, de sajnos nem oldódott meg, állítottam "Magyarország"-ra is, próbáltam "Egyéb"-re is, de ugyanaz... :( Azt gondolom, vagy a webböngészőjében tiltja valami, vagy az itteni szolgáltató szívat, mert ugye neki az nem bolt, ha otthon fizetek full csomagot. Úgy fél éve, éve próbáltam, akkor nem volt semmilyen ilyesmi gond, simán eljutottam a bejelentkezésig, csak onnantól írta, hogy nem a UPC szolgáltatási területén vagyok. Elvileg már ez sem szabadna, hogy gond legyen áprilistól.

Szia!

Igen, elvileg működnie kellene, az egy másik kérdés hogy az ottani helyi szolgáltató mit enged vagy éppen tilt. 

Highlighted
Haladó fórumozó
9 0 1

Szia!

Okos TV-m van, hasonló gondjaim voltak mint Neked.

Megoldásom:

Én Android-s TVbox-t használok.

A boxra telepitettem a Horizon Go alkalmazást.

Az "okos" TV-m a boxból kapja a Horizon-s TV-adást.

A box egyszerü kinai box 40-50 $.

Hasznos lehet a használathoz vezetéknélküli egér és/vagy billentyüzet.

Üdv.

Highlighted
Fórumozó
12 0 0

Szia!

Köszönöm a tippet, valószínűleg ez lesz a megoldás! Ha estleg tudsz megbízható típust ajánlani, azt is megköszönném! Annyi, hogy legyen képes wifin is kapcsolódni a netre, mert 2 TV-ről lenne szó, és nem kábelezném össze a lakást, ha nem muszáj.

Üdv!

Highlighted
Haladó fórumozó
9 0 1

Szia.

Nálam LAN-vezeték megy a box-ba onnan hdmi köti össze a TV-el.

Vezetéknélküli kapcsolatra képes a box-m, de nem használtam még.

Tipusról.

Szerintem a box müszaki paramétereit figyeld (én is igy választottam)

Android minél magasabb verziő, memória  legalább 2 Gb, tárhely Töled függ (legalább 8 Gb),
WIFI, USB  csatlakozó ( ha lehet 3.-s), hdmi output.

Tanácsok.

Ha megérkezik a box-d ,töröld le a KODI programot , majd a google play-ról rakd fel újra.

Nagyon hasznos prg.

Filmet az MX player-el nézek (google play).

Üdv

Highlighted
Fórumozó
6 0 0

Most telepítettem T2 Media Box-ra  Horizon Go-t. Szépen elindult, de amikor TV-re, vagy projektorra akaroma TV csatornát kiküldeni, közli a szoftver, hogy a kép megjelenítése nem engedélyezett. Ez két okból is furcsa 1. Tavaly Hollandiában Notebook-ról simán ment.2. Miután egy Media Box-nak nincs saján képernyője, nem tudom, mi a nyavaján lehetne a képet megjeleníteni, ami támogatott. Szóval, nem nagyon tudom ezta logikát követni.

Highlighted
Haladó fórumozó
9 0 1

Szia!

Egy tipp.

Ha van win10-s asztali géped vagy laptopod a Store-ból feltelepithető a Horizon Go.

A számitógépen próbáld ki a TV vételt.

Majd

- vagy a szg hdmi kivezetést összekötöd a TV-el

- vagy számitógépről próbáld a Tv-dre küldeni az adást a helyi hálozaton keresztül.

( ez csak ötlet, nem tudom, hogy megvalósitható-e)

Üdv.

Highlighted
Fórumozó
6 0 0

Win 10 alatt, Notebook-on fut a Horizon Go és HDMI kábelen, 2. monitorként simán lehet a TV-n látni, akkor ugyanez Androidos készülékeken miért van letiltva?

Highlighted
Haladó fórumozó
9 0 1

Nem akarok találgatni, hogy miért nem megy egy android-s box-ról. (régi android verzió, gyenge hardver,software-s korlátozás ...?). Próbálj kölcsönkérni egy másik box-t és arról próbáld ki .

Highlighted
Profi fórumozó
29 6 3

Milyen böngészőt használ a smart tv-d?

Angyal Péter
Highlighted
Fórumozó
12 0 0

Köszi! Én csak kifejezetten a Horizon Go miatt használnám, mondjuk, fogalmam sincs, melyik lenne megfelelő, a vélemények között mindegyikről olvastam rosszakat is. Még variálok...