UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Użytkownik
9 0 0

kanały Polsat Sport Premium na Horizon Go

Cześć, czy działają Wam kanały Polsat Sport Premium na horizon go? Mam wykupiony pakiet ale będąc zalogowaym do horizon go nie mam ich na liście swoich kanałów zarówno w przeglądarce jak i w aplikacji.

Wchodząc na stronę i nie będąc zalogowanym widzę miniaturki tych kanałów, klikam w którąś, przenosi mnie do strony logowania, loguję się i pojawia się komunikat "Zaktualizuj abonament. Musisz posiadać odpowiedni abonament aby oglądać tę pozycję."

23 ODPOWIEDZI
GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

Re: kanały Polsat Sport Premium na Horizon Go

problem powinien być wyeliminowany przed kolejną kolejką LM

---
Atakuj, mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
sgj
Inspirator
7 2 0

Jaki problem? Własnie oglądam powtórki na Sport Premium 1 i 2.

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

abonujesz ten pakiet? Czy masz to w darmowym oknie?

---
Atakuj, mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Użytkownik
9 0 0

Jeśli o mnie chodzi to mam wykupiony pakiet za 30 zł w umowie na 12 miesięcy.

Highlighted
GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

pytałem się @sgj ponieważ u mnie kanały działaja ale ja mam otwarte okno

problem jest właśnie z abonamentem

---
sgj
Inspirator
7 2 0

To wszystko jasne, również mam otwarte okno. 

Użytkownik
9 0 0

To może dopóki UPC nie rozwiąże tego problemu to wypadałoby zrobić okno otwarte dla wszystkich? Bo pierwsza kolejka Ligi Mistrzów już jutro, a ja płacę za coś czego nie mam...

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

W dekoderze kanały świecą?

HorizonGO to usługa dodatkowa która masz gratis do umowy i pozostaje jedynie czekać

---
Użytkownik
9 0 0

No bez przesady, skoro UPC na stronie opisuje usługę tekstem "dostęp w dowolnym miejscu dzięki Horizon Go" to trzeba ten dostęp dostarczyć jeśli klient usługę zamówił.  Nie ma tam dopisku "ograniczona dostępność, czasami nie działa". Tak się składa, że często przebywam poza domem i to właśnie dostępność w Horizon Go tych Polsatów Sport Premium była głównym powodem dla którego zamówiłem abonament.

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

ale dostęp jest, problem jest z uprawnieniami który jest potwierdzony i w trakcie naprawy

nie masz innego wyjścia jak czekać 

---
Omnibus
308 270 27

@Arek09 napisał(a):

No bez przesady, skoro UPC na stronie opisuje usługę tekstem "dostęp w dowolnym miejscu dzięki Horizon Go" to trzeba ten dostęp dostarczyć jeśli klient usługę zamówił.  Nie ma tam dopisku "ograniczona dostępność, czasami nie działa". Tak się składa, że często przebywam poza domem i to właśnie dostępność w Horizon Go tych Polsatów Sport Premium była głównym powodem dla którego zamówiłem abonament.

Spójrz proszę w umowę i zobacz na jakie usługi ją podpisałeś, postaraj znaleźć wszystko na temat Horizon Go.
Podpowiem, reklamacje można składać na elementy zawarte w umowie

Bądź człowiekiem, przeczytaj !
https://zrzutka.pl/w358u9
Omnibus
308 270 27

@GDA napisał(a):

ale dostęp jest, problem jest z uprawnieniami który jest potwierdzony i w trakcie naprawy

nie masz innego wyjścia jak czekać 

Z ciekawości zapytam, te kanały są dostępne na Horizon poza siecią UPC ?

Bądź człowiekiem, przeczytaj !
https://zrzutka.pl/w358u9
GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

owszem

jak wszystkie pozostałe sportowe z wyłączeniem sportu od Kurwizji

---
Użytkownik
9 0 0

Tak, wiem, że na tego typu można składać reklamacje tylko, że w sumie mam naiwną naturę załatwiania tego typu rzeczy polubownie. Bo raz, że oferta UPC z tymi polsatami jest całkiem dobra, dwa, że nie bardzo mam alternatywę. Na przykład taka Vectra w ogóle nie ma tych polsatów w swojej ofercie. Więc wolę żeby to po prostu działało zamiast bawić się w reklamacje, papierologię itp. , która by się pewnie skończyła jedynie czyms w stylu zwrotu kasy za okres w którym usługa nie działała i możliwość zerwania umowy bez konsekwencji. A ja ani nie chcę tych 10 zł za te kilka dni awarii ani nie chcę zrywać umowy. Chcę żeby to po prostu działało.

Ogromnie mnie dziwi natomiast jak to wygląda ze strony UPC. Zadzwoniłem w piątek na dział techniczny, pan sprawdził jakąś tam "listę zgłoszonych problemów" i powiedział, że owszem mają już tą sprawę zgłoszoną, żę problem jest ogólnopolski i że zostanie naprawiony do 19.09.  No i tu było moje pierwsze zdziwienie, bo jest piątek, dział techniczny o problemie wie, pierwsza kolejka Ligi Mistrzów już we wtorek i w środę, a mimo tego data naprawy jest ustawiona "do środy". Więc pytam pana konsultanta czy jest szansa, że to zadziała już we wtorek i pan mówi, że nic nie może obiecać.

No ale nadzieja matką głupich więc czekałem i liczyłem, że technicy z UPC jednak pokażą klasę i naprawią już we wtorek. No ale niestety, środa się powoli kończy, za 10 minut pierwsza kolejka Ligi Mistrzów się skończy, za 1,5h będzie już 20.09 a usterka i tak nie została naprawiona.

Czy to nie jest trochę kpina z ludzi i abonentów?