UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1217 637 96

Re: kanały Polsat Sport Premium na Horizon Go

nie

przecież dostęp do kanałów masz, a to.ze w usłudze dodatkowej która masz ZA DARMO nie działają to już pech

równie dobrze mogło by ich tam nie być albo do ich oglądania musiałbyś być w sieci UPC

Omnibus
446 340 35

@Arek09 napisał(a):

Tak, wiem, że na tego typu można składać reklamacje tylko, że w sumie mam naiwną naturę załatwiania tego typu rzeczy polubownie. Bo raz, że oferta UPC z tymi polsatami jest całkiem dobra, dwa, że nie bardzo mam alternatywę. Na przykład taka Vectra w ogóle nie ma tych polsatów w swojej ofercie. Więc wolę żeby to po prostu działało zamiast bawić się w reklamacje, papierologię itp. , która by się pewnie skończyła jedynie czyms w stylu zwrotu kasy za okres w którym usługa nie działała i możliwość zerwania umowy bez konsekwencji. A ja ani nie chcę tych 10 zł za te kilka dni awarii ani nie chcę zrywać umowy. Chcę żeby to po prostu działało.

Ogromnie mnie dziwi natomiast jak to wygląda ze strony UPC. Zadzwoniłem w piątek na dział techniczny, pan sprawdził jakąś tam "listę zgłoszonych problemów" i powiedział, że owszem mają już tą sprawę zgłoszoną, żę problem jest ogólnopolski i że zostanie naprawiony do 19.09.  No i tu było moje pierwsze zdziwienie, bo jest piątek, dział techniczny o problemie wie, pierwsza kolejka Ligi Mistrzów już we wtorek i w środę, a mimo tego data naprawy jest ustawiona "do środy". Więc pytam pana konsultanta czy jest szansa, że to zadziała już we wtorek i pan mówi, że nic nie może obiecać.

No ale nadzieja matką głupich więc czekałem i liczyłem, że technicy z UPC jednak pokażą klasę i naprawią już we wtorek. No ale niestety, środa się powoli kończy, za 10 minut pierwsza kolejka Ligi Mistrzów się skończy, za 1,5h będzie już 20.09 a usterka i tak nie została naprawiona.

Czy to nie jest trochę kpina z ludzi i abonentów?

Nie masz podstaw do składania reklamacji, zwrotu gotówki a tym bardziej do zerwania umowy.

Umowa mówi o dostępie do konkretnych usług za pomocą konkretnego medium.

Nie ma w niej nic na temat Horizon GO.

JEST TO WARTOSC DODANA KTORA NIE WCHODZI W SKLAD UMOWY.

Ehh, dociera teraz ?

@GDA w delikatny sposób próbował Ci wytłumaczyć ze upc zna problem, jest on ogólnopolski i pracują nad jego rozwiązaniem. Ty natomiast jesteś zmuszony cierpliwie czekać bo nie masz nic co mogło by na chwilę obecną wywierać nacisk.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Użytkownik
9 0 0

Serio sugerujecie, że to faktycznie jest usterka, która wymaga tygodnia naprawiania i armii techników? Podejrzewam, że jeden w miarę kumaty programista ogarnąłby to sam w jeden dzień gdyby faktycznie ktoś zarządził, że to ma być jak najszybciej naprawione. Tylko pewnie są jakieś korpoprocedury, że na naprawę usterki domyślnie ustawia się w systmie tydzień jaka by ona nie była, a jak będzie dzień-dwa obsuwy to w sumie też tragedii nie będzie więc nie ma pośpieeeechuuu. A klientowi się mówi "musi pan czekać" i tyle, grunt, że jak zadzwoni kolejny raz to już inny konsultant będzie go obsługiwał.

Ale generalnie chyba nic tu po mnie, nie spodziewałem się, że istnieją ludzie, którzy są fanbojami sieci kablowej, chociaż sądząc po stylu i sposobie odnoszenia się do abonenta, który ma jakiś problem obstwiam, że jednak mam doczynienia z osobami ściśle współpracującymi z UPC

Tak czy siak - bez odbioru

GDA
Pan Abonent ;-)
1217 637 96

@Arek09 napisał(a):

Ale generalnie chyba nic tu po mnie, nie spodziewałem się, że istnieją ludzie, którzy są fanbojami sieci kablowej

oj to mało wiesz

ja mam ołtarzyk z logo UPC do którego się modlę a @Pablo ma wielką dziare na plecach z logo UPC 

Omnibus
446 340 35

@GDA napisał(a):

@Arek09 napisał(a):

Ale generalnie chyba nic tu po mnie, nie spodziewałem się, że istnieją ludzie, którzy są fanbojami sieci kablowej

oj to mało wiesz

ja mam ołtarzyk z logo UPC do którego się modlę a @Pablo ma wielką dziare na plecach z logo UPC 

Zapomniałeś o tych milionach na zagranicznych kontach

A tak na serio @Arek09
Twardo stąpam po ziemi, wiem jakie dokumenty podpisuje ponieważ je czytam. Polecam zapoznawać się z umowami, unikniesz podobnych sytuacji w których wypisujesz żale i masz z palca wyssane roszczenia.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Moderator
832 545 140

Temat jest gorący i codziennie dają nam go odczuć, wszyscy abonenci pakietu Polsat Sport Premium, którzy chcieliby te kanały oglądać na platformie Horizon GO. Sytuacja wygląda tak, że problem sięga nawet dalej niż na nasz kraj i usunięcie go, to nie tak jak ktoś napisał godzina pracy dobrego programisty. Priorytet dla tego zdarzenia jest najwyższy jaki może być i nikt tego problemu nie bagatelizuje. Podsumowując - odpowiednie osoby robią co mogą, żeby przywrócić prawidłowe nadawanie.

Użytkownik
9 0 0

Dzięki, to jest odpowiedź, którą chciałem od początku uzyskać. To teraz cierpliwie czekam i liczę, że problem się uda szybko rozwiązać

Moderator
832 545 140

Otrzymałem potwierdzenie, że usunięto wszystkie zgłaszane utrudnienia w kwestii wyświetlania i nadawania kanałów z paczki Polsat Sport Premium na platformie Horizon GO. Dodatkowo rozwiązano problem z dublującym się kanałem PSP 3 i 4. Obecnie nie powinny występować już żadne utrudnienia w odbiorze tych kanałów sportowych na każdej z naszych platform.

Innowator
43 8 0

Dzięki, działa na Windows 10, Android Oreo i iOS 12