UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
7 3 0

Kiedy współpraca z chromecast w Horizon Go?

Dzień dobry,

mniej więcej rok temu czytałem, że w UPC w Holandii wprowadziło usługę Chromecast dla abonentów UPC. Przeszukałem przed chwilą net i faktycznie, klientom w innych krajach oferowana jest ta usługa:
https://support-en.upc.ch/app/answers/detail/a_id/7609/~/using-google-cast-in-horizon-go

Dlaczego w polsce njwięksi operatorzy nie korzystają z tej wygodnej i taniej technologii? Mogę oglądać kanały UPC na TV, smartfonie, tablecie, przeglądarkę, a via chromecast nie?
Nie chcę się czepiać jedynie UPC, bo takiej możliwości nie daje player.pl, ipla, ncplusgo. Z drugiej strony jest HBO GO, Netflix, Showmax, czy Arte lub VOD.pl, które działają bez problemu...Sieć Play nawet dystrybuowała (nie wiem, czy nadal to robi) chromecast z usługą PLAY NOW.

Pozdrawiam serdecznie,
sporyszek

Tagi (3)
12 ODPOW. 12
Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

Re: Kiedy współpraca z chromecast w Horizon Go?

Juz się wypowiedzial były CEO

Ciekawe czy nowy to podtrzyma

https://forum.upc.eu/t5/ama-z-prezesem-upc-polska/horizongo-na-smart-tv/m-p/7382#M63

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Tak, tylko on mówi o udostępnieniu na innych platformach. Tutaj chodzi o inny protokół udostepniajacy kontent. O tym nigdzie VW polskich mediach nie ma ani jednego zdania. Miło by było gdyby prezes się w tej sprawie wyppwiedzial, tym bardziej że w Holandii taka usługa funkcjonuje. 

Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

@mmsnapisał(a):

tym bardziej że w Holandii taka usługa funkcjonuje. 

Teraz spoglądamy na Rumunię bo stamtąd pochodzi nowy CEO

-----
Highlighted
Użytkownik
3 0 0

chromecast

Pytam się z uporem o współpracę horizon go z chromecast. Moderator usuwa moje zapytanie :

Powód:Post niezgodny z regulaminem
Wyjaśnienie:Temat zdublowany. Proszę użyć opcji szukaj.

Temat był poruszany ale do dziś nikt nie odpowiedział czy i kiedy horizon go będzie współpracował z chromecast.

Oczekuję odpowiedzi a nie usuwania postu.

Highlighted
Tytan
1196 620 114

Re: chromecast

Z informacji zaczerpniętych z internetu oraz z forum wynika ze prace nad wsparciem chromecasta nie zostały rozpoczęte i nie ma zadnej wzmianki o tym ze ten stan ma sie zmienić.

-------------------------------------------
Highlighted
Tytan
1441 824 567

Na tą chwilę nie planujemy współpracy z chromecast'em. Szczerze wątpię, aby w przyszłości coś miało się w tym temacie zmienić. Dopuszczam dalszą dyskusję, ale proszę pamiętać, aby trzymać się głównego wątku tematu.

---------------------------------------

Przestrzegaj tak jak ja, Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Od 01.09.2019r. nie pracuję w UPC Polska i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Proszę o kierowanie swoich zgłoszeń do aktualnej moderacji forum.

Highlighted
Omnibus
426 155 5

Moge powiedzieć o moich doświadczeniach z Chromecastem a są bardzo długie, bardzo szybko kupiłem to urządzenie i uzywałem Chromecasta w wersji 1 a obecie w wersji 2, nie miałem nigdy żadnych większych problemów z tym urzadzniem, ba, wielu osobom poradziłem żeby sobie kupili i do dziś są zachwycenii i zastanawiają się jak mogli bez tego oglądać filmy, to podstawa do oglądania Netflixa czy HBO!

mogę tylko ubolewać że IPLA czy Player+ tego nie obsługują ale już nawet VOD TVP, CDA czy WP Pilot bez problemu obsługuje

Chromecasty na allegro to głownie nowe urządzenia albo urządzenia, które sprzedaja Ci którzy przeszli na wersję 2 albo wersję Ultra 4K...to tak na marginesie

jedyny problem jaki miałem to w penym momencie HBO spieprzyło obsługę w swojej apce na Androida bo na IOS działała bez problemu

Każdemu polecam bo to śweitne urządzenie a bardzo tanie!

Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

Już dziś można odpowiedzieć na pytanie w temacie 

Od dzisiaj w Horizon GO aktywny jest Chromecast i Airplay

20200423_180020.jpg

-----
Highlighted
Zawodowiec
284 45 12

Nie bardzo to działa z AirPlay

Przełączając się na AirPlay wyskakuje:

827D3A3D-68F4-46CC-8441-57C43C57C0F4.png

Highlighted
Moderator
166 64 46

@MarcinONY ,

jeśli możesz to sprawdź jak to wygląda dzisiaj.

Ja wczoraj późnym wieczorem, testowałem AirPlay u siebie na sprzęcie i działało to prawidłowo.

P.S. prośba o ewentualną informację, na jakim dokładnie sprzęcie oraz na jakiej wersji systemu weryfikowałeś działanie.

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC

Highlighted
Zawodowiec
284 45 12

@Adrian 
O! Dzisiaj działa.

81BB5803-3901-4672-A50D-A5E5FFEFB597.png

Highlighted
Specjalista
53 7 1

S8+ i Chromecast 3 działa. Rozumiem, że kanały grupy TVN z powodu ograniczeń  przez Chromecast nie działają.