UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Wykładowca
754 175 32

Re: chromecast

@KOCUREK1970, naprawdę uważasz, że api, za którym stoją takie marki jak Google, Netflix, Spotify, Tidal, Pandora, Plex, Hulu, Youtube, HBO Go, które juz jest szalenie popularne, ciagle zyskuje nowych użytkowników o powoli staje się standardem w sprzecie koncumenckim szybko zostanie wygaszone? 

Poza tym, ChromeCast jest wspierany przez Ziggo GO, czyli klona Horizon Go, więc i może zawita do Polski. W końcu zostałą zapowiedzieana aktualizacja platformy. (https://www.ziggo.nl/klantenservice/televisie-radio/online-tv-kijken/ziggo-go/streamen/).

Moderator
932 600 151

@zylx @KOCUREK1970 jak macie do siebie jakieś "ale" to zapraszam na priv, wyjaśnijcie tam sobie wszystko i żadnego spammu o DMZ nie chcę tutaj więcej widzieć. Pierwszy i ostatni raz posty edytowałem - potem będę usuwał.

Profesor
1380 608 54

@zylx

Co uważam/y! nie ma żadnego znaczenia - decyzja biznesowa danej firmy i w sumie end of story.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.