UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Inspirator
6 2 1

Nie działa Disney Channel na żywo w aplikacji dla Android TV

Witam, jak w temacie - nie działa TV Live na Disney Channel, dziś zauważyłem. Można cofnąć i z odtworzenia działa ok, ale na żywo nie idzie, nie pojawia się wcale obraz tylko czarny ekran i kręcące się kółko na środku. Problem występuje tylko na Android TV a dokładnie na moim Mi Box. Na tablecie na normalnym androidzie problem nie występuje, wszystko chodzi ok.

Wszystkie inne kanały wygląda na to że chodzą w porządku, problem dotyczy tylko Disney Channel na Android TV.

Czy ktoś może potwierdzić ten problem? Może ktoś mógłby pomóc rozwiązać, albo zgłosić problem ze strumieniem Disney Channel w aplikacji na Android TV?

6 ODPOW. 6
Highlighted
Tytan
2190 1018 182

Re: Nie działa Disney Channel na żywo w aplikacji dla Android TV

@mariushw czy dalej obserwujesz problemy?

u mnie na Sony Android TV kanal dziala

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
Inspirator
6 2 1

Nadal to samo bez zmian, na żywo tylko czarny ekran i kręci się kółko na środku....

ale zauważyłem teraz ciekawostkę czarny ekran występuje tylko na zakładce "oglądaj TV" tam gdzie co kilka sekund zmieniają się statyczne obrazy pokazujące co akurat leci na danym kanale. Kiedy przełączyłem się na zakładkę "program TV" tam gdzie jest linia czasu i pokazuje tytuły programów, to kiedy tam kliknę na Disney Channel to normalnie się włącza ekran z widokiem danego programu, jak kliknę na "oglądaj" to strumień się włącza i normalnie leci.

Tak samo normalnie włącza się poprzez to menu po lewej stronie z ikonami programów kiedy przełączę tam na Disney Channel również się normalnie włącza i wszystko chodzi okej...20191208_224002.jpg20191208_223845.jpg20191208_223924.jpg20191208_223933.jpg15758415006901281488343769347765.jpg

Highlighted
Inspirator
6 2 1

Trochę zła kolejność zdjęć mi się wkleiła, piąte zdjęcie powinno być po drugim, zaś pierwsze zdjęcie powinno być po czwartym.

.

Highlighted
Moderator
121 55 37

@mariushw@Pan_Abonent  dzięki za informację i szczegółowe opisanie sprawy. 

Wysłałem już zgłoszenie aby to zweryfikować i usunąć usterkę Tradycyjnie, jak pojawi się informacja zwrotna zostawię ją poniżej. 

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC

Highlighted
Inspirator
6 2 1

Już naprawione. Disney jak wszystkie inne kanały działa z każdej zakładki bez zarzutu. Dziękuję wszystkim, dziękuję Adrian za reakcję, zgłoszenie i pomoc, dziękuję technikom za usunięcie usterki.

20191210_092953.jpg20191210_093014.jpg

Highlighted
Moderator
121 55 37

@mariushw  dostałem oficjalną informację, że usterka została usunięta, także również mogę to potwierdzić  

P.S. temat zamykam. 

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC