UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Niedostępny?

Witam, posiadam starszy tablet ASUS FHD 10.1" ME302C, 2GB RAM, Android 4.3. Ze sklepu Play zainstalowałem aplikację HorizonGo wer. 2.3.44 Prod., która jest zgodna z wersją Androida a podczas instalacji był komunikat o zgodności programowej z tym konkretnym urządzeniem. P uruchomieniu i zalogowaniu się, wybraniu kanału TV pojawia się komunikat jak na załączonym obrazku. Sytuacja ta dotyczy logowania się poza siecią UPC, ale na smartfonie Galaxy S5, LG K6 aplikacja działa poprawnie. Czy ktoś ma pomysł jaka jest przyczyna braku

sygnału?Screenshot_2020-01-01-17-32-50.jpg Sytuacja dotyczy wszystkich kanałów TV i innych materiałów wideo.

3 ODPOW. 3
Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Re: Niedostępny?

Mam ten sam problem na PC.

Kubuntu 16.04 i chrome Wersja 79.0.3945.117 (64-bitowa)

Natomiast na Androidzie 9 przez przeglądarkę jak i przez aplikację HorizonGo wszystko działa.

Screenshot_20200111_061147.png

Highlighted
Tytan
1123 607 101

Problem nie jest ten sam poniewaz wystepuje na dwóch ronych platformach.

-------------------------------------------
Highlighted
Inspirator
3 0 0

Android TV, przystawka Ferguson FBOX ATV, ok. 2 tygodnie temu rano odpaliłem Horizon Go i do tej pory pojawia się czarny obraz i komunikat, że aby oglądać muszę być zalogowany do sieci UPC. A przecież jestem... EPG działa, ponieważ pokazuje aktualny program i stopklatki, ale programu nie można oglądać, żadnego... Podobnie z filmy i seriale. 

Zgłosiłem to na infolinię, Pani po przyjęciu do wiadomości, że umiem wpiąć kabel i Intenet mam od UPC, itd. przyjęła zgłoszenie. Do tej pory żadnego odzewu, a telewizji nie ma. Na telefonie jest, iPadzie jest, komputerze jest, a na Android TV nie ma...