UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
20 2 1

plugin kodi na horizon.tv

Czy  upc posiada  plugin do oglądania programów na horizon go  na kodi 

a jak nie macię , możę by tak zrobić  by można było oglądać  na kodi 

6 ODPOW. 6
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Re: plugin kodi na horizon.tv

Niestety nie ma czegoś takiego

Powiem więcej nie ma nawet aplilacjj na SMART TV a w telewizorach z Androidem dostęp do Horiozon GO jest blokowany po kilku sekundach

Powyższe uprawnia mnie do tego aby twierdzić że to umyślne działanie UPC po to aby abonenci nie zezygnowali z multiroom

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Innowator
20 2 1

zainstalowałem  horizon go na android  na MXG PRO 4K  na telewizorze i zalogowałem się  i dźwięk jest ale obrazu nie ma bład.JPG

Menedżer Społeczności
232 306 77

@grzesio1985 nie mamy pluginu do Kodi. Szczerze mówiąc nie widziałem, aby jakikolwiek dostawca miał oficjalny plugin do Kodi umożliwiający dostęp omijający DRM. Nie pracujemy nad takim pluginem i nie sądzę aby kiedykolwiek miał się pojawić. 

@GDA nie tworzyłbym spiskowej teorii Zweryfikuję temat dostępności Horizon Go na Android TV. AFAIK Android TV ma nieco inną architekturę, możliwe że wymaga dostosowania aplikacji po stornie developerów. Tak czy siak - wrócę z info.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Użytkownik
1 1 0

Właśnie kończy mi się umowa, nie przedłużam TV tylko i wyłącznie ze względu na niedostępność Horizon GO na Android TV.

Nie będę ciągnął koncentryka do telewizora tylko dlatego żeby oglądać reklamy, a castowanie z tabletu jest niewygodne. 

Innowator
7 4 0

@KamilTo jak z tym Horizon GO na Android TV?

Debiutant
1 0 0

Tak samo jest z aplikacjami horizonGo na androidzie (tzn. jak streamujesz obraz ze smartfona na telewizor pojawia się informacja że nie mogą wyświetlić ale dźwięk jest) jedyne wyjście to streamować z telefonu a na horizongo wejść przez wyszukiwarkę (warto spróbować może na wyszukiwarce tv będzie działać normalnie)