UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1377 0 93

Replay TV - gdzie jest dostępna?

Witam, gdzie jest dostępna usługa Replay TV?

Wiem, że jest ona dostępna w aplikacji Horizon GO oraz w dekoderze Horizon.

Czy usłga ta będzie działała jak się ma dekdoer media box, ofertę Select lub Max z internetem?

Tak, wiem, że w media boxie (w samym dekdoerze) nie będzie tej opcji ale za pośredncitwem aplikacji na androida? 

Aplikacja Horizon GO kosztuje 5,00zł mies. bez zobowiązania.

12 ODPOW. 12
Profesor
1702 404 91

Re: Replay TV - gdzie jest dostępna?

Usługa Replay TV jest dostępna w dekoderze Horizon i w apce Horizon GO i nie ma znaczenia pakiet który wybierzesz

https://zanimnapiszesz.info
-
Nie dotyczy
1377 0 93

Czyli jak się ma np. dekdoer mediabox, to ta usługa będzie mi działa za pośredncitwem Horizon GO (tylko chyba będzie ona działać jak się za miesiąc będzie płaciło te 5,00zł )

Profesor
1702 404 91

@-napisał(a):

Czyli jak się ma np. dekdoer mediabox, to ta usługa będzie mi działa za pośredncitwem Horizon GO 

Tak

@-napisał(a):

tylko chyba będzie ona działać jak się za miesiąc będzie płaciło te 5,00zł 

Możesz znaleźć też ofertę gdzie Horizon Go jest za darmo

Specjalista
31 7 0

Czy wiadomo dlaczego ReplayTV nie działa na Mediabox, który jest u mnie 2gim pvr (multiroom) obok horizona?

Moderator
1058 639 176

@luck1 napisał(a):

Czy wiadomo dlaczego ReplayTV nie działa na Mediabox, który jest u mnie 2gim pvr (multiroom) obok horizona?

Ponieważ funkcja Replay TV na Mediaboxie nie była, nie jest i nie będzie dostępna w UPC w Polsce. 

@luck1 przypominam dodatkowo, że jesteśmy na forum polskiego UPC, a nie szwajcarskiego. To co oni mają, a my nie, można podać jedynie w formie ciekawostki, a nie wymagać: "no skoro tam jest to co za problem wprowadzić u nas?". Jest wiele powodów dla których w danym kraju usługi UPC wyglądają zupełnie inaczej i różnią się od tych, które mają inne Państwa członkowskie Liberty Global. Takie wyjaśnienia muszą Wam wystarczyć, bo podanie bardziej szczegółowych informacji nie jest możliwe.

btw. @luck1 @GDA @MrPepka ile każdemu z Was z osobna zajęło pisanie tych postów i robienie śmietnika z forum? Bo mnie usunięcie tego wszystkiego bezpowrotnie zajęło 10 sekund. Warto się tak produkować bezcelowo skoro przyjdzie moderator i wszystko poleci w eter? 

Wszystkich odsyłam do Zasad Społeczności UPC.

Specjalista
31 7 0

@GMateusznapisał(a):

@luck1napisał(a):

Ponieważ funkcja Replay TV na Mediaboxie nie była, nie jest i nie będzie dostępna w UPC w Polsce. 

@luck1 przypominam dodatkowo, że jesteśmy na forum polskiego UPC, a nie szwajcarskiego. 

Wszystkich odsyłam do Zasad Społeczności UPC.

Dziękuję za wyjaśnienie, że nie ma i nie będzie. Jako, że wykasowałeś, to wyjaśnij proszę, tak na przyszłość aby ustrzec się przy okazji dyskusji w obszarze innych wątków, jeśli możesz, gdzie we wspomnianych zasadach znajdę informację, że jest to forum UPC Polska Sp. z o.o.  a co za tym idzie, abym miał pewność, że rozmowa na nim dotyczy jedynie rozwiązań dostarczanych przez tego providera a nie  przez innych z GK LIberty Global, np. UPC Schweiz GmbH. Czytam i znaleźć nie mogę. Tak na marginesie, jako, że konstruktywna krytyka jest dopuszczalna, pozwól że odniosę się jeszcze raz w kwestii tego tematu (nie powołując się na Helvetów) - dlaczego kkontynuacja oglądania ReplayTV nie jest dostępna analogicznie do przenoszenia treści audycji oglądanych w trybie „bieżącym”?

Moderator
1058 639 176

Coraz lepiej  Proszę tutaj.

Pytania na końcu nie rozumiem. Zadaj je jeszcze raz tylko jaśniej.

-
Nie dotyczy
1377 0 93

Czy Repley TV działa w aplikacji Horizon GO jak się ma mediabox ?

Jedni konsultanci twierzą że jest a inni że nie, wiec jak z tą opcją jest ?

Wiadomo, że nie ma tego w dekoderze mediabox ale czy w Horizon GO jak się ma takowy dekoder oraz pakiet tv + internet ?

Chyba to proste i zrozumiałe pytanie?

PS. Pytania dotyczące działania dekodera mediabox proszę kierować w odpowiedniej rubryce, a nie w temacie dotyczącym tylko HORIZON GO -> aplikacji

Profesor
1702 404 91

@-napisał(a):

Nie, nie działa. Trzeba mieć Horizona

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007462

Wybacz, że wcześniej nieumyślnie wprowadziłem Ciebie w błąd

Specjalista
31 7 0

@GMateusznapisał(a):

Dlaczego na PVR Horozon nie mogę kontynuować odtwarzania audycji oglądanej w formacie ReplayTV na urządzeniu mobilnym, na zasadzie analogicznej  do kontynuacji oglądania na PVR audycji nadawanych w trybie „bieżącym”?

Moderator
1058 639 176

@luck1 napisał(a):

@GMateusznapisał(a):

Dlaczego na PVR Horozon nie mogę kontynuować odtwarzania audycji oglądanej w formacie ReplayTV na urządzeniu mobilnym, na zasadzie analogicznej  do kontynuacji oglądania na PVR audycji nadawanych w trybie „bieżącym”?

Dla TV real time nie ma żadnych ograniczeń licencyjnych poza dostępnością danego kanału w sieci UPC luz poza nią, które uniemożliwiałyby korzystanie z tego feature'a. Co do Replay TV to tutaj ze względu na dostępność poszczególnych stacji, a na nawet audycji w usłudze i co więcej różnego czasu dostępności wprowadzenie tej funkcjonalności nie jest takie proste. Może kiedyś zostanie to zmienione, na tą chwilę działa tak, a nie inaczej.

Moderator
1058 639 176

@- napisał(a):

Jedni konsultanci twierzą że jest a inni że nie, wiec jak z tą opcją jest ?

Wiadomo, że nie ma tego w dekoderze mediabox ale czy w Horizon GO jak się ma takowy dekoder oraz pakiet tv + internet ?

Chyba to proste i zrozumiałe pytanie?

PS. Pytania dotyczące działania dekodera mediabox proszę kierować w odpowiedniej rubryce, a nie w temacie dotyczącym tylko HORIZON GO -> aplikacji

Ok już wiem o co Tobie chodzi. Więc tak.

Mając dekoder Mediabox i osobno jako produkt Horizon GO funkcja Replay TV w Horizon GO nie działa. Replay TV działa w Horizon GO jedynie, gdy posiadasz pakiet z Horizonem.