UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Inspirator
9 2 0

Replay TV poza domem

Cześć. Mam pytanie o usługę replay TV w Horizon GO (czy to mobilnie, czy przez WWW). Czasami wyskakuje informacja, że ze względu licencyjnych dany program, który można "replay'ować" nie można odtworzyć. Czy to wiąże się z tym, że uruchamiam usługę poza internetem UPC? Na jakiej zasadzie to działa, że mimo, iż jest replay, to nie mogę tego zrobić?

7 ODPOW. 7
Highlighted
Nauczyciel
560 391 48

Re: Replay TV poza domem

Replay tv z powodu ograniczen licencyjnych narzuconych przez nadawce audycji moze nie dzialac za kazdym razem.

Tak,odtwarzanie treści poza siecia operatora moze byc jedna z przyczyn. Zdazaja sie audycje których w zadnym przypadku nie mozna zobaczyc za posrednictwe replay tv.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Wykładowca
754 175 32

Jest tez trochę bałaganu z Replay TV. Ostatnio chciałem zobaczyć dokument Free Solo i był on dostępny w aplikacji na android i przez stronę w PC. Nijak jednak nie dało się to znaleźć w dekoderze Horizon....

PS: Jak ktoś chce mieć dostęp zdalny do treści dostępnych "tylko w sieci UPC" w aplikacji Horizon to wystarczy skorzystać sobie z VPN. 

Inspirator
9 2 0

Czy w takim razie, jest gdzieś księga z informacjami, co można oglądać, gdzie i w jaki sposób? Troche się irytuję, że za każdym razem sam muszę sprawdzać. Powinno to być gdzieś wypunktowane.

Tagi (1)
GDA
Pan Abonent ;-)
1258 645 103

@CamilloUPCnapisał(a):

Czy w takim razie, jest gdzieś księga z informacjami, co można oglądać, gdzie i w jaki sposób?

Nie ma

wszystko jest zalezne od nadawcy kanalów i UPC nie ma nad tym wladzy a co za tym idzie nie ma jak poinformowac uzytkownika

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Wykładowca
754 175 32

@GDA Moim zdaniem to większy problem UPC, że czegoś nie kupili niż nadawcy, ze im nie sprzedał. 

Pracuję w UPC
47 51 5

@CamilloUPCnapisał(a):

Czy w takim razie, jest gdzieś księga z informacjami, co można oglądać, gdzie i w jaki sposób? Troche się irytuję, że za każdym razem sam muszę sprawdzać. Powinno to być gdzieś wypunktowane.

Wykaz w domu i poza domem w H Go oraz replay są oznaczone symbolami:

https://www.upc.pl/pdf/b2c_numeracja_programing_horizon_nb_od_2019_04_01.pdf

Moderator
35 22 10

@Pablo @GDA @ogromny @Szeptacz niektore Wasze posty w tym wątku zostały usunięte. 

Panie i panowie jak już pisałem wcześniej proszę o wzajemne szanowanie się, a uwagi personalne naprawdę proszę zostawić dla siebie.

@GDA  @ogromny  Na ten moment Wasze posty zostały usunięte, natomiast następnym razem otrzymacie BAN na pisanie postów.

Szanujcie osoby zakładające dany temat, jeśli naprawdę nie chcecie wnieść nic konkretnego do dyskusji poza wzajemnym hejtem, to nie uważam żeby miało to jakikolwiek sens