UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
8 0 0

Replay TV w Horizon GO bez dekodera

Hej,

Mam pytanie co do Replay TV.

Posiadam pakiet telewizjyjny podłączony do telewizora przez moduł CI+. Do tego korzystam z usługi Horizon Go, która działa ok, ale niestety nie mam w niej dostępu do Replay TV.  loguje się normalnie na laptopie przez przeglądarkę i gdy wybieram jakiś materiał wyskakuje mi informacja "Musisz posiadać odpowiedni abonament aby oglądać tę pozycję.".

Według pomocy (https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007462) "Z Replay TV można korzystać na dekoderach Horizon oraz w Horizon Go (pod warunkiem posiadania dekodera Horizon). Wymagany jest pakiet Select lub Max telewizji cyfrowej."
Oraz
"Programy dostępne w Replay TV nagrywane są na serwerze, w tzw. chmurze. Stamtąd są przesyłane na dekoder, tak jak w UPC NA ŻĄDANIE. Dzięki temu usługa nie zajmuje miejsca na dysku dekodera i działa na dekoderach również bez dysku/nagrywarki."

No i tego nie rozumiem, skoro i tak sam dekoder nie jest używany do nagrywania, ani nie jest wymagany do odtwarzania (bo przecież na Horizon Go również działa), to dlaczego nie posiadając dekodera nie mogę skorzystać z Replay TV? Gdzie tu sens? Gdzie logika?
25 ODPOW. 25
Tytan
Tytan
1891 949 146

Re: Replay TV w Horizon GO bez dekodera

Bo tak biznesowo sobie UPC wymyśliło tą usługę która jest dostępna wyłącznie dla tych co płacą więcej 

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Inspirator
8 0 0

Tylko że ja płacę właśnie znacznie więcej za brak dekodera

Tytan
Tytan
1891 949 146

Płacisz mniej gdyż moduł CI+ traktowany jest jako Mediabox

Czyli różnica cennikowa to 2o,oo zlotych w abonamencie w porównaniu do oferty z dekoderem Horizon

---
Inspirator
8 0 0

Nie pamiętam już szczegółów, ale gdy poprosiłem o CI+ to z pakietu (internet + telewizja) za chyba 150zł netto, zrobił się pakiet za około 200zł netto. Ale pewnie jest tak jak mówisz i po prostu była promocja na konkretnie dekoder Horizon a nie Mediabox (o którym wcześniej nawet nie wiedziałem) i wpada w inną ofertę.

Co nie zmienia faktu, że i tak bardzo słabo.

Tytan
Tytan
1891 949 146

Telewizja cyfrowa (umowa na czas nieokreślony)

AbonamentOpłaty (z VAT)
Pakiet Start29,00 zł
Pakiet Start HD39,00 zł
Pakiet Select Extra HD78,00 zł
Pakiet Max Extra HD91,00 zł
Pakiet Select Extra HD z nagrywarką98,00 zł
Pakiet Max Extra HD z nagrywarką111,00 zł
Pakiet Horizon Select98,00 zł
Pakiet Horizon Max111,00 zł
Pakiet Horizon Select z nagrywarką118,00 zł
Pakiet Horizon Max z nagrywarką131,00 zł
---
Inspirator
8 0 0

No ok,

Ale czy mogę jakoś dopłacić w takim razie za tą funkcje? Albo czy mogę mieć równocześnie dekoder i moduł CI+ i po prostu dekoder będzie siedział w pudełku w szafie?

Nauczyciel
815 181 29

@wrotekmożesz wziąć dekoder horizon dodatkowo dopłacając do niego , czy będziesz używać, czy nie nie ma znaczenia.

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Inspirator
8 0 0

To niestety nie do końca prawda :( kontaktowałem się z obsługa klienta i powiedzieli mi, że dekoder musiałby być podłączony do chociaż jednego telewizora. 

Naukowiec
1213 361 52

@wrotek, Ja dekodera horizon nawet nie wyjąłem z pudałka, a Replay TV działa

Spoiler
odiSnc4
Tytan
Tytan
1891 949 146

@wrotek napisał(a):

To niestety nie do końca prawda :( kontaktowałem się z obsługa klienta i powiedzieli mi, że dekoder musiałby być podłączony do chociaż jednego telewizora. 

jako pierwsze podłączenie owszem, ale potem możesz go nie używać i wypiąć z instalacji

---
Inspirator
8 0 0

Dzięki wielkie! Dobrze wiedzieć

Użytkownik
4 0 0

Witam. A jak to jest jeżeli mam dwa moduły  i żadnego dekodera, z usługą horizon go? Jak się zaloguje na stronie horizon to nic tam nie ma (puste czarne okna) u konsultanta dowiedziałem się że nie ma możliwości korzystania z horizon go bez dekodera. Można jakoś taką usługę dokupić?

Nauczyciel
643 165 6

W sumie ciekawe pytanie.

Jeśli pojawi się usługa Horizon GO na smart tv w oparciu o np Android to co z klientami bez wykupionej opcji Horizon GO.Faktycznie to będzie usługa Free dla wszystkich abonentów?Być może nie śledziłem dokładnie wątku Horizon Go na Android.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Tytan
Tytan
1891 949 146

@daner77napisał(a):

Można jakoś taką usługę dokupić?

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006968

---